Kısıtlama Yapmayan Debit Kart Önerisi

Viktor Reznov

Kilopat
Yer
Vorkuta
Merhabalar, bir kredi kartı çıkartmak istiyorum ama ininal gibi her ay ücret kesmeyen, yaş kısıtlaması olmayan(18 yaş altı da çıkartabileceğim) her yerde geçerli bir kart olsun.

Aklımda Bynogame Kart var, sizce bu kartı almalı mıyım? Yoksa başka kart mı almalıyım? Hangi kartı almalıyım?

Bynogame'in kartı kredi değil ön ödemeli karttır. Eğer 18 yaşından küçükseniz Bynogame ya da Papara alabilirsiniz. Eğer aileniz için sıkıntı yoksa gidip İş Bankası İlk İmza hesabı açıp İlk İmza Kartı alabilirsiniz. 18 yaşından büyükseniz zaten seçenek çok.

Bynogame'in kartı kredi değil ön ödemeli karttır. Eğer 18 yaşından küçükseniz Bynogame ya da Papara alabilirsiniz. Eğer aileniz için sıkıntı yoksa gidip İş Bankası İlk İmza hesabı açıp İlk İmza Kartı alabilirsiniz. 18 yaşından büyükseniz zaten seçenek çok.
Peki Bynogame kart mı papara mı?

Papara Mastercard kullanıdığı için alışverişte daha avantajlı(yanlış bilmiyorsam Bynogame Troy kullanıyor.).
Ayrıca Bynogame'de para çekilebiliyor(Papara'nın 10 TL olan kartını alırsanız ondan da para çekme işlemi yapılabiliyor. Benim bildiklerim bu. Ben olsam Papara alırdım ama avantajları için sitelerine bakılabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı