Kısmen de olsa Hacker mıyım?

Bunları bir lamer yapabilir mi?
Evet, copy-paste konusunda başarılı olur birçoğu :) Mesela önceki mesajındaki kodun kaynağını bulduğum gibi.

Mesela bu mesajlarda insanların beni övmesi kısmen de olsa hacker olmamı söylemesi beni çok ama çok mutlu ederdi.

Ama hocam ben bu kodların anlamlarını biliyorum fakat bir lamer bunları bilmez ki.

İzlediğin yol yanlış, bize bir şey kanıtlamak zorunda değilsin. Bunu zaman içerisinde bilgin ve tecrübelerin ile siber güvenlik sektöründe, forumdaki konularda yardımcı olarak gösterebilirsin. Yanlış anlama kalbini kırmak istemem.

Lamer demeyelim, giriş seviyesinde diyelim. Zira zaman ilerledikçe çok iyi yerlere de gelebilirsin siber güvenlik alanında gayretin ve yaptıklarınla. Bu sektörün çoğu uzmanı bile halen kendisini hacker olarak tanımlamaz çünkü her daim kendini geliştirmen gerekir.

Yeteneklerini illegal şekilde test etme. Sistemlere izinsiz girmek hiçbir zarar vermesen bile ciddi bir suçtur. İnsanların sistemlerine onların bilgisi olmadan gireceksen hiç öğrenme bu işleri.

Bu aralar moda oldu siber güvenlik zaten. Sanki ne varsa :D

Evet, copy-paste konusunda başarılı olur birçoğu :) Mesela önceki mesajındaki kodun kaynağını bulduğum gibi.

İzlediğin yol yanlış, bize bir şey kanıtlamak zorunda değilsin. Bunu zaman içerisinde bilgin ve tecrübelerin ile siber güvenlik sektöründe, forumdaki konularda yardımcı olarak gösterebilirsin. Yanlış anlama kalbini kırmak istemem.

Lamer demeyelim, giriş seviyesinde diyelim. Zira zaman ilerledikçe çok iyi yerlere de gelebilirsin siber güvenlik alanında gayretin ve yaptıklarınla. Bu sektörün çoğu uzmanı bile halen kendisini hacker olarak tanımlamaz çünkü her daim kendini geliştirmen gerekir.

Yeteneklerini illegal şekilde test etme. Sistemlere izinsiz girmek hiçbir zarar vermesen bile ciddi bir suçtur. İnsanların sistemlerine onların bilgisi olmadan gireceksen hiç öğrenme bu işleri.

Bu aralar moda oldu siber güvenlik zaten. Sanki ne varsa :D
Abi sen hacker mısın? 🥴

Lamer veya giriş seviyesi olman önemli değil. Neden herkes dalga geçiyor ki? Hackerlar şak diye mi öğreniyor bu işleri? Kendini çok daha fazla geliştirebilirsin zamanla :) Önceki yorumlara aldırma, ayrıca bir daha konu açmanı da tavsiye etmiyorum. "Suçtur senin yaptığın" tarzı yorumlar göreceğin için konu açma ve kendini geliştir ;)

Şu sana "lamer" diyenlerin bilgisayarına gir, çökert sistemlerini ondan sonra sana ben hacker derim. (şaka amaçlı)

Yeni konular

Geri
Yukarı