Kul hakkını geç de olsa ödemeli miyim?

Kul hakkı diye bir şey yok. Ne hırsızlıklar dönüyor da kolunu kıpırdatmıyor seninki. :)

Komiksiniz. Az mantık!
Kul hakkı dini bir şeydir. İnancı olan kişiler için en önemli konuların başında gelmektedir. İnanmak zorunda değilsiniz fakat saygı göstermek zorundasınız.

Kul hakkı dini bir şeydir. İnancı olan kişiler için en önemli konuların başında gelmektedir. İnanmak zorunda değilsiniz fakat saygı göstermek zorundasınız.
Saygısızlık yok. Kul hakkı var da, ben mi görmüyorum? Bir siz mi görüyorsunuz?

10 yaşındaki bir çocuğun düşünebileceği soruyu sordum diye, saygısızlık mı oldu şimdi bu? :)

Saygısızlık yok. Kul hakkı var da, ben mi görmüyorum? Bir siz mi görüyorsunuz?

10 yaşındaki bir çocuğun düşünebileceği soruyu sordum diye, saygısızlık mı oldu şimdi bu? :)
"Komiksiniz" vb. yaklaşımlarla saygısızlık yapmış oluyorsun.

Kul hakkı gözle görülen bir şey değil. Kul hakkı dini bir şey, cezasını ise ahirette alıyorsunuz.

Eğer hala elindeyse onları geri verip özür dileyebilirsin. Birazda alttan aldın mı tamamdır.

Sizi takdir ediyorum; ki yine küçük bir yaşta, yaptığınız hatanın bilincine varmışsınız.

Ne kadar zor olursa olsun, bunu yapmak zorundasınız. Hem ahlaken hem de ahirette zaten bu vebalden kurtulamazsınız.

Fazla geciktirmeden bir an önce alıp karşınıza konuşun. Allah korusun, hak üzerinizde kalmasın.

Allah'a da tevbe etmeyi unutmayın. Kulla helalleşmek ayrı, günahın tevbesi ayrıdır.

"Komiksiniz" vb. yaklaşımlarla saygısızlık yapmış oluyorsun.
Sen benim komik bulacağım şeyler söylersen komik bulurum. Saygısızlık falan da değildir bu.
Kul hakkı gözle görülen bir şey değil. Kul hakkı dini bir şey, cezasını ise ahirette alıyorsunuz.
Tamam oraya gidince "Sen laf etmediklerine yazarsın." der, olur biter. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı