Kitap okumak için loş ışık önerisi

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 943
S

Silinen üye 266150

Ziyaretçi
Arkadaşlar akşamları kitap okuyorum. Küçük sarımsı, loş bir ambiyans ortamı yaratmak istiyorum kitap okurken yardımcı olması için. Şu ürünü çok beğendim ancak ateş pahası maalesef.

Normal şartlar altında mum kullanıp ucuz yolla bu işi çözmek istiyorum ama bazen kitap okurken içim geçiyor yangın gibi bir şeye sebebiyet vermemek için daha güvenli ve güzel bir ürün arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam alın bir tane duy ve ampul. Etrafını ışık geçirmeyecek şekilde kapatıp delik açsanız zaten loş ışık olur. O kadar para harcamaya hiç gerek yok. Ayrıca gece lambalarının yarı saydam olanları var onlarda yeterince mat zaten.

Hocam alın bir tane duy ve ampul. Etrafını ışık geçirmeyecek şekilde kapatıp delik açsanız zaten loş ışık olur. O kadar para harcamaya hiç gerek yok. Ayrıca gece lambalarının yarı saydam olanları var onlarda yeterince mat zaten.
Yani zaten çalışma masasında bir ampül var ama fazla güçlü ben biraz daha muma yakın bir şey istiyorum.

Mum çok mantıklı.
Arkadaşlar akşamları kitap okuyorum. Küçük sarımsı, loş bir ambiyans ortamı yaratmak istiyorum kitap okurken yardımcı olması için. Şu ürünü çok beğendim ancak ateş pahası maalesef.

Normal şartlar altında mum kullanıp ucuz yolla bu işi çözmek istiyorum ama bazen kitap okurken içim geçiyor yangın gibi bir şeye sebebiyet vermemek için daha güvenli ve güzel bir ürün arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
Hocam.

Parlaklığı ayarlanabilen RGB ampullerden vardı diye hatırlıyorum bence araştırırsanız onlar güzel olabilir, kısık sarıya ayarlarsınız falan.

Kendi fikrim çok hoşuma gitti araştırmaya üşenmiştim ama şimdi kendim için araştıracağım, eğer bulursam size de link atarım.

Parlaklığı ayarlanabilen RGB ampullerden vardı diye hatırlıyorum bence araştırırsanız onlar güzel olabilir, kısık sarıya ayarlarsınız falan.

Yani zaten çalışma masasında bir ampul var ama fazla güçlü ben biraz daha muma yakın bir şey istiyorum.

Dediğim gibi mat plastik olan gece lambası ışıkları var onlara bakın. Zaten tanesi 3-5 lira bir şeydi şimdi belki 10 TL olmuştur ama sanmıyorum. Birkaç çeşit alın ama genelde sarı ve turuncu olan loş oluyor.

1664911654703.png

Yeni konular

Geri
Yukarı