Kitap roman önerisi

mustafa uz

Hectopat
Daha fazla  
Son zamanlarda normalde olduğundan daha çok kitap okumaya başladım. Ve şu sıralar hangi kitaba başlamalıyım karar veremiyorum. Genellikle Türk tarihi ile ilgili kitaplar ve romanlar (örnek; atsız bozkurtlar) okumayı çok severim. Ama bana sadece bu konuda değil genel olarak hangi kitabı okumamı önerirsiniz?
Hatta şöyle söylemek gerekirse bana öyle bir kitap önerin ki kitabı okuduktan sonra size, bu kitabı bana önerdiğiniz için minnettar kalayım.

Not: Konu fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda normalde olduğundan daha çok kitap okumaya başladım. Ve şu sıralar hangi kitaba başlamalıyım karar veremiyorum. Genellikle Türk tarihi ile ilgili kitaplar ve romanlar (örnek; atsız bozkurtlar) okumayı çok severim. Ama bana sadece bu konuda değil genel olarak hangi kitabı okumamı önerirsiniz?
Hatta şöyle söylemek gerekirse bana öyle bir kitap önerin ki kitabı okuduktan sonra size, bu kitabı bana önerdiğiniz için minnettar kalayım.

Sinan MEYDAN'ın Atatürk'le ilgili çok güzel kitapları var bakmanızı öneririm. Uğur MUMCU'nun kitaplarını da okuyabilirsiniz.

Dan Brown - Başlangıç (okuması cok akıcı merak uyandırıcı tamamı ıle kurgu olmamasından kaynaklı oldugunu dusundugum fılm tadında bır romandı )

Stefan Zweig - Rahel Tanrı`yla Hesaplaşıyor
Dostoyevski - Yeraltından Notlar

LOTR ve zaman çarkı.
John verdon aklından bir sayı tut serisi.

Dan Brown - Başlangıç (okuması cok akıcı merak uyandırıcı tamamı ıle kurgu olmamasından kaynaklı oldugunu dusundugum fılm tadında bır romandı )

Stefan Zweig - Rahel Tanrı`yla Hesaplaşıyor
Dostoyevski - Yeraltından Notlar
Zweig kitapları zaten başlı başına süper yeraltından notları da okumuştum oda güzeldi kişinin iç hezeyanlarına iyi bir yolculuk tu.

Geri
Yukarı