Kitap tavsiye eden siteler

EbuHasan

Hectopat
Yer
Hayret Vadisi
Daha fazla  
Ben bir kitap türü yazacağım, mesela şöyle hâyâlî bir dünyada var olmayan bir ülkede bir savaşçının maceralarını anlatan kitap tavsiyesi diyeceğim, bu yazdığım sitede bana diyecek ki al bu kitabı oku, yani ben zevklerimi yazacağım onlar bana tavsiye edecek. böyle bir site yok mu? Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir site var mı bilmiyorum fakat Wattpad sitesinde okumak istediğin bir şey hakkında kısaca yazdığında değişik hikayeler çıkabiliyor. Ayrı olarak 1000kitap, Vikitap, Neokur gibi sitelere de bak bence.

Ben bir kitap türü yazacağım, mesela şöyle hâyâlî bir dünyada var olmayan bir ülkede bir savaşçının maceralarını anlatan kitap tavsiyesi diyeceğim, bu yazdığım sitede bana diyecek ki al bu kitabı oku, yani ben zevklerimi yazacağım onlar bana tavsiye edecek. böyle bir site yok mu? Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum.
O tarz şeyler için biraz araştırma yapmalısın. Fantastik kitap tanıtanlara göz at.
Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı