Kitap tavsiyesi

Aequitas233

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kitap alacağım. Okuma kitabı. Bolca tavsiye veriniz. Orada olmazsa o kitapdan. Tarih, bilim, roman, kişisel gelişim ve manga ile birlikte 5 kategoride tavsiye veriniz. Ayrıyeten sorum olacak. Okumak için kitap alacağım ya İngilizce de alışmak istiyorum. İngilizce kitap istiyorum. Varsa öneriniz. Yarın gittiğimde ne sormam gerek?

Arkadaşlar kitap alacağım. Okuma kitabı. Bolca tavsiye veriniz. Orada olmazsa o kitapdan. Tarih, bilim, roman, kişisel gelişim ve manga ile birlikte 5 kategoride tavsiye veriniz. Ayrıyeten sorum olacak. Okumak için kitap alacağım ya İngilizce de alışmak istiyorum. İngilizce kitap istiyorum. Varsa öneriniz. Yarın gittiğimde ne sormam gerek?

İngilizce kitap topuna girme ziyadesiyle pahalılar çünkü.

Falih Rıfkı Atay- Zeytindağı.
Afet İnan- Atatürk Hakkında Hatıralar ve Belgeler.
Marcus Aurelius- Kendime Düşünceler.

İngilizce seviyeniz nedir ve internetten okuma konusunun da sıkıntılı olduğunu belirtmek isterim çoğu PDF fake dosya oluyor çünkü.
Hocam telafuzumu güçlendirmek için istiyorum. Hocam o zaman bana dediğim konulardan önerir misiniz ? Tarihten az daha çok kişisel gelişim bilim isterim. Saracak öğretici bilimle alakalı.

Daha önce İngilizce kitap okumadıysanız İngilizceniz iyi bile olsa masallardan başlayın.
Kendi adıma konuşmak gerekirse iyi İngilizceye sahip olduğumu düşünüyordum. Fakat çok fazla eş anlamlı kelime kullanılıyor veya betimlemeler fazla olduğundan anlaması zor oluyordu.
Masal kitaplarının dışında Call Of The wild öneririm. Çok güzel kitaptır. İngilizcesi de o kadar ağır değildi.

Onun dışında tarih bilim gibi şeyler için Alfa yayınlarının kitapları mükemmel.
Bilim-kurgu seversen Ben robot, Otostopçunun galaksi rehberi, Dune, Fahrenheit öneririm.

Son olarak kişisel gelişim için önerim Tongue-fu olur. Nasıl iletişim kurulacağını anlatıyor özetle.

Hocam telafuzumu güçlendirmek için istiyorum. Hocam o zaman bana dediğim konulardan önerir misiniz? Tarihten az daha çok kişisel gelişim bilim isterim. Saracak öğretici bilimle alakalı.

Kitap okumanın telaffuza ne yönde bir katkısı olacak acaba seviyenizi de söylememişsiniz ama YouTube'da English extra adlı bir seri var izlemeniz size bir şeyler katacaktır tarih yönünden açık olarak tarihi anlatan kitaplardan değil ama kültürel yönden sizi güçlendirecek iskender palanın kitaplarını okuyabilirsiniz onun dışında olasılıksızı öneririm.

Kitap okumanın telaffuza ne yönde bir katkısı olacak acaba seviyenizi de söylememişsiniz ama YouTube'da English extra adlı bir seri var izlemeniz size bir şeyler katacaktır tarih yönünden açık olarak tarihi anlatan kitaplardan değil ama kültürel yönden sizi güçlendirecek iskender palanın kitaplarını okuyabilirsiniz onun dışında olasılıksızı öneririm.
Hocam az çok araştırdım. İnsan neyle yaşar ? Genç weather acıları ve kozmos alacam araştırmaya devam ediyorum

Hocam az çok araştırdım. İnsan neyle yaşar? Genç weather acıları ve kozmos alacağım araştırmaya devam ediyorum.

Genç wertherin acıları o kitabın adı bu kitapları okumadıysanız dediğim kitapları da şimdilik okumayın ama hacı Murat-tolstoy fareler ve insanlar-John steinbeck gibi kitaplara bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı