Kitapseç güvenilir mi?

Ben aldığımda 20 günde gelmişti kesinlikle almayın tavsiye etmem.

Hocam hızlı geldiğini söyleyen kişide çok ama benim kafama takılan ilk şey guvenlik.

Güvenilir. 2 tane test kitabı aldım 2 iş günü içerisinde kargoladılar.

Tamam hocam sağ olun çok teşekkür ederim.

Güvenilir. 2 tane test kitabı aldım 2 iş günü içerisinde kargoladılar.

Hocam T.C. istiyor sizce vermek güvenilir mi çünkü fatura kesilecek vesaire.

Son düzenleme:
Uzun yıllardır kullanıyorum, bir sıkıntısını görmedim. Sadece çoooooooook yavaş gönderimi var. Bir ürünü en erken 1 haftada gönderiyorlar.

Hocam kitap aldım geldi ama çok yavaş gönderiyorlar 10 gün sonunda elime ulaştı.

Benimki Şırnak cizreden geliyor hocam seneye elimde olur herhalde. 🙂

Uzun yıllardır kullanıyorum, bir sıkıntısını görmedim. Sadece çoooooooook yavaş gönderimi var. Bir ürünü en erken 1 haftada gönderiyorlar.

Yukarıda dediğim gibi Şırnak'tan geliyor hocam.

Benimki Şırnak cizreden geliyor hocam seneye elimde olur herhalde. 🙂

Yukarıda dediğim gibi Şırnak'tan geliyor hocam.
Adamlar sanki bakkal usulü çalışıyorlar, tüm siparişlere birkaç kişi bakıp hem siparişin temini, hem faturalandırma hem paketleme hem de kargolamayı yapıyorlar. :) Hele birde stokta yoksa değme haline. :) (stok yoktur falanda yazmıyorlar müşteri kaçırmamak için) 2 haftada gelen sipariş bilirim. Tamam satışı çok olabilir, ona göre personel ve kapasiteyi arttıracaksın abi. Sistemde çıkış tarihi veriyorlar ama sanki birkaç günde ürünün mağazadan kargo acentesine nakli sürüyor. Üstüne yolu da koyunca uzun oluyor. O yüzden bir şey alacaksam ihtiyacımdan en az 2 hafta önce sipariş veriyorum. :=)

Yeni konular

Geri
Yukarı