Kitapseç güvenilir mi?

Adamlar sanki bakkal usulü çalışıyorlar, tüm siparişlere birkaç kişi bakıp hem siparişin temini, hem faturalandırma hem paketleme hem de kargolamayı yapıyorlar. :) hele bir de stokta yoksa değme haline. :) (stok yoktur falanda yazmıyorlar müşteri kaçırmamak için) 2 haftada gelen sipariş bilirim. Tamam satışı çok olabilir, ona göre personel ve kapasiteyi arttıracaksın abi. Sistemde çıkış tarihi veriyorlar ama sanki birkaç günde ürünün mağazadan kargo acentesine nakli sürüyor. Üstüne yolu da koyunca uzun oluyor. O yüzden bir şey alacaksam ihtiyacımdan en az 2 hafta önce sipariş veriyorum:=)

Evet hocam sonuna kadar haklısınız.

Merhabalar Kitapseç güvenilir mi? 3D Secure olan bir site mi? Güvenlik konusunda bir sorun çıkarır mı?
Ben her zaman ordan alırım kitapları çünkü diğer yerlere göre ucuz ve indirimli ayrıca güvenilir. Aslında evinin olduğu şehir ve seçtiğin kargo firmasına göre uzun sürebiliyor fakat şahsen ben belli kargo firmalarını seçmeyince hızlı geliyor. Ona dikkat edersen çok iyi bir yer bence.

Ben her zaman oradan alırım kitapları çünkü diğer yerlere göre ucuz ve indirimli ayrıca güvenilir. Aslında evinin olduğu şehir ve seçtiğin kargo firmasına göre uzun sürebiliyor fakat şahsen ben belli kargo firmalarını seçmeyince hızlı geliyor. Ona dikkat edersen çok iyi bir yer bence.

PTT'yi seçtim hocam.

PTT'yi seçtim hocam.
Şanslıysan yakın zamanda alırsın ama seçebileceğin en kötüsünü seçmişsin. 1 Kere seçtim o firmayı ve tüm gün evde olduğum halde evde yoktunuz mesajı felan gönderdiler. Ama 1 haftayı geçmemişti ev gidip şubeden almak zorunda kaldım. Size tavsiyem böyle şeylerde aklınızda tutup en beğendiğiniz kargo firmalarını seçmeniz ya da beğenmediklerinizi seçip onları bir daha kullanmamanız. Bunlardan biri PTT biri Aras Kargodur benim için.

Şanslıysan yakın zamanda alırsın ama seçebileceğin en kötüsünü seçmişsin. 1 kere seçtim o firmayı ve tüm gün evde olduğum halde evde yoktunuz mesajı falan gönderdiler. Ama 1 haftayı geçmemişti ev gidip şubeden almak zorunda kaldım. Size tavsiyem böyle şeylerde aklınızda tutup en beğendiğiniz kargo firmalarını seçmeniz ya da beğenmediklerinizi seçip onları bir daha kullanmamanız. Bunlardan biri PTT biri aras kargodur benim için.

Hocam tek seçenekti PTT vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı