Kitapseç ve BKM Kitap Güvenilir Mi ?

Kesinlike BKM Kitap'ı öneririm gerek arayüzü gerek kitap tanıtımları gerek indirimleri herşeyi ile mükemmel ayrıca aşağıya bakabileceğin başka kitap siteleri de ekliyorum bir göz at.

Üsttekini bilmiyorum ama BKM çok güvenilir. Hatta kapıda ödeme gibi seçenekler de var. Tabii kapıda ödeme seçtiğiniz takdirde 5 TL fazladan ödüyorsunuz.

Onun harici Bkm'de normalde bulamadığım çoğu kitabı bulabiliyorum ve fiyatları da diğer sitelere göre çok makul. Daha iki gün önce alışveriş yaptım ve beğeniyorum.

Bir de nihâl atsız okuyor ve beğeniyorsanız, peyami safa, namık Kemal, ahmet bican ercilasun, nevzat kösoğlu ve İbrahim kafesoğlu gibi isimler de kesinlikle es geçilmemesi gerekenlerdendir.

Kargo çok geç geliyor mu?

Bu 2 siteden birinden kitap alıcam. Bu siteler güvenilir midir ? Güvenilir ise hangisi daha iyidir ? Alıcağım kitabın linki bu veya bu.
Bkm kitaptan sakın almayın. E kitap siparişi verdim, ikisi geldi. Nevar ki üç kitap parası ödemiştim. Göndermedikleri kitabın parasını iade etmediler.
Kitapseç'ten memnun kalmıştım.
Düzeltme: 3 kitap
Olacaktı

Hocam ben kitap siparişi verdim 4-5 gün geçti hala hazırlanıyor fabrikadan tekrar mı üretiyorlar anlamadım gönderirler mi sizce

@Stoneber
Bkm'den daha önce birçok defa kitap aldım.
Bkm TR'de ki en iyi kitapevidir.
Geç gelir, ucuz dur ama zaten maksat kitap okumak. O yüzden süreyi genelde takmayız. Bekle 2 güne muhtemelen gelir. Çünkü tedarik süreci bitmiş.

BKM kitap a13 Haziran'da sipariş vermis olduğum peyami sefa nin cingöz recai 12 kitap seti ile ilgili ayın 20sine kadar hiçbir işlem yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda hemen ilgilenilecegini bir an önce gönderileceğini gecikmiş olduğunu söylediler. Bugün tekrar siteye baktığımda ayın 20'sinde ürünün iptal iade işlemi yapıldığını gördüm tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün süresini dolduğunu tedarik edilemediğini o yüzden iptal işlemi yapıldığı söyleniyor halbuki ürünün fiyatı artırılmış yine satışta gözüküyor bu site güvenilir bir site değil buradan ürün alınmaz kanaatindeyim.

Bkm kitap A13 Haziran'da sipariş vermis olduğum peyami sefanin cingöz recai 12 kitap seti ile ilgili ayın 20sine kadar hiçbir işlem yapılmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda hemen ilgilenilecegini bir an önce gönderileceğini gecikmiş olduğunu söylediler. Bugün tekrar siteye baktığımda ayın 20'sinde ürünün iptal iade işlemi yapıldığını gördüm tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda ürünün süresini dolduğunu tedarik edilemediğini o yüzden iptal işlemi yapıldığı söyleniyor halbuki ürünün fiyatı artırılmış yine satışta gözüküyor bu site güvenilir bir site değil buradan ürün alınmaz kanaatindeyim.

Kanka reklam değil de ben aldığımda çok fazla uygundu ve paketlemesi sayesinde sapasağlamdı geliş süresi de merkez Bursa iken ben Van'da ikamet ediyorum ona rağmen 4-5 gün sürdü.

2 siteden de çok önceden alışveriş yaptım. Stokta olmayan kitapları satışa koydukları için uzun bir süre kargolamamışlardı ben de iptal etmiştim. Şimdi ne haldeler bilmiyorum.

Geri
Yukarı