Kız arkadaş düşünmemek

Yani evrime göre bir sıkıntıdır bu, ama şu an içinde bulunduğumuz toplum için geçerli bir sıkıntı mıdır bilemiyorum. Kız arkadaş derken, birine bağlanıp uğraşmaktan mı kaçınıyorsun yoksa istek olarak mı yok?

Kısa vadede yuhlanabilirsin, uzun vadede yuhlayanlar senin hayatına özenecek kişi konumuna gelirler. İstediğin kadar yakışıklı ol, şekil ol. Cebin boşsa hiçbir kız dönüp bakmaz. Günümüzdeki ilişkilerin kurulduğu temel yapılardan biri. Önce cebini doldur, (meslek edin) sonra bu işlere fazla fazla vakit ayıracağın zamanlar da gelir.

17 yaşıma geldim ama bu tür düşüncelere hiç kapılmadım. Bende mi sıkıntı var?
Bence gayet normalsin. Abuk zubuk kız peşinde koşacağına, kendi gelişimine daha rahat kafanı verebilirsin. İleride de sen istemesende karşına birisi çıkar. O zaman değerlendirme yaparsın :)
Kısa vadede yuhlanabilirsin, uzun vadede yuhlayanlar senin hayatına özenecek kişi konumuna gelirler. İstediğin kadar yakışıklı ol, şekil ol. Cebin boşsa hiçbir kız dönüp bakmaz. Günümüzdeki ilişkilerin kurulduğu temel yapılardan biri. Önce cebini doldur, (meslek edin) sonra bu işlere fazla fazla vakit ayıracağın zamanlar da gelir.
Gerçekler ne kadar acı değil mi? Cebimizde para olmadan aşk yaşayamaz hale geldik. Bu devirde aşklar parayla satın alınır oldu 😑

17 yaşıma geldim ama bu tür düşüncelere hiç kapılmadım. Bende mi sıkıntı var?
Bende 17 yaşındayım ve bende senin gibi hiç kız peşinde falan değilim yani. Sınava hazırlık falan değil sorun bu zamana kadar hiç düşünmedim. Ne gerek var ki hem? Paranı yedireceksin sonra bir gün ayrılacaksınız ve olan parana ve sana olmuş olacak. Bana göre boş işler :D En azından şimdilik.

Geri
Yukarı