Kız arkadaş için 15-20 bin TL laptop önerisi

Bütçe
15-20
Ders ve makale için diye belirtmem gerekiyordu galiba, oyun için önerdiğimi sanacaklarını düşünmemiştim.
Sorun yok bence, önerini kız arkadaşımla paylaştım oyun oynamak yerine daha konforlu makale vesayre için de bunu alabilirsin diye. Teşekkür ederim önerin için.

Yani ? En iyisi bu mu değilmi ? Ekran kartı açısından.

Son düzenleme:
Sorun yok bence, önerini kız arkadaşımla paylaştım oyun oynamak yerine daha konforlu makale vesaire için de bunu alabilirsin diye. Teşekkür ederim önerin için.

Yani? En iyisi bu mu değil mi? Ekran kartı açısından.

Bu bütçedeki en iyi ekran kartı evet. Daha iyi işlemci isterseniz attığım Victus daha iyi.

Sorun yok bence, önerini kız arkadaşımla paylaştım oyun oynamak yerine daha konforlu makale vesaire için de bunu alabilirsin diye. Teşekkür ederim önerin için.

Yani? En iyisi bu mu değil mi? Ekran kartı açısından.

Evet bu, 3050 Ti ile arasında %50'ye yakın fark var.

Teknolojik bir ürün almak sans işi. Monster alırsanız ömür boyu garanti veriyorlar. O konuda sıkıntı yaşamazsınız ama kütüphane vb bir yere gittiğinde rahatsız edecek bir fan sesi var. Ders yaparken de bu ses rahatsız eder diye düşünüyorum. Bende ASUS laptop var. Hem ders hem de oyun için kullanıyorum. Gayet iyi soğutması. Ayrıca bu model soğutma konusunda 5 ödül almış. Bunu inceleyebilirsiniz.

Hocam monstrrin Clevo kasalarında var o olay

Attığım linkteki 19500TL civarı başka bir yerde 17500TL'ye satılıyormuş eğer oyun oynamayacaksa 10 numara 5 yıldız.

Geri
Yukarı