Kız arkadaş ile buluşma

Kargaşa

Hectopat
Yer
Ankara
Sanaldan tanıştık yaklaşık 1.5 yıl oluyor. Arkadaşım sadece ama sevgilim değil ikimiz Ankara'dayız. Metro işleriyle beraber Kızılay'a gideceğiz beraber. Arkadaşımı getirebilir miyim diye sordu istersen getirmeye de bilirim dedi sonra fark etmez dedim. Kısaca 1-2 kez sadece kızlar ile buluştum ilk buluşmada ne yapılır ne sohbet dönülür?

Sanaldan tanıştık yaklaşık 1.5 yıl oluyor. Arkadaşım sadece ama sevgilim değil ikimiz Ankara'dayız. Metro işleriyle beraber Kızılay'a gideceğiz beraber. Arkadaşımı getirebilir miyim diye sordu istersen getirmeye debilirim dedi sonra fark etmez dedim. Kısaca 1-2 kez sadece kızlar ile buluştum ilk buluşmada ne yapılır ne sohbet dönülür?

Arkadaşıyla gelecekse kendileri baş başa gezsin daha iyi. Öbür türlü yokmuşsun gibi davranabilir arkadaşı varken. Veya arkadaşı dalga geçip karıştırabilir. Tek buluşmayı tercih et. Kalabalık bir yer seç tenha yer seçme ki kızda bu benimle niye tek buluşmak istiyor deyip aklına kötü şeyler getirmesin. Kalabalık ortamda kimse kimseye bir şey yapamaz. Onun dışında kafeye, güzel bir parka parka, sahile veya AVM'ye gidebilirsiniz. Size kalmış.

Arkadaşıyla gelecekse kendileri baş başa gezsin daha iyi. Öbür türlü yokmuşsun gibi davranabilir arkadaşı varken. Veya arkadaşı dalga geçip karıştırabilir. Tek buluşmayı tercih et. Kalabalık bir yer seç tenha yer seçme ki kızda bu benimle niye tek buluşmak istiyor deyip aklına kötü şeyler getirmesin. Kalabalık ortamda kimse kimseye bir şey yapamaz. Onun dışında kafeye, güzel bir parka parka, sahile veya AVM'ye gidebilirsiniz. Size kalmış.
Arkadaşı kafa dengiymiş öyle dedi bilmiyorum. Zaten arkadaşım benden 2-3 yaş büyük neredeyse ve sevgilisi var yapmam öyle şeyler. AVM gibi bir yere gideceğiz zaten kıyafet bakacağız. Sohbet çok döner mi bilmiyorum ama bakarız.

Yemek yiyebilirsiniz, kıyafet bakacakmışsınız zaten. Birkaç butik yer gezersiniz, orada gördüğünüz ürünlerden de konular açılır. Doğal davran, sadece arkadaşın zaten.

Son düzenleme:
Sanaldan tanıştık yaklaşık 1.5 yıl oluyor. Arkadaşım sadece ama sevgilim değil ikimiz Ankara'dayız. Metro işleriyle beraber Kızılay'a gideceğiz beraber. Arkadaşımı getirebilir miyim diye sordu istersen getirmeye debilirim dedi sonra fark etmez dedim. Kısaca 1-2 kez sadece kızlar ile buluştum ilk buluşmada ne yapılır ne sohbet dönülür?

Sende beni götür çifte olsun.

Arkadaşı kafa dengiymiş öyle dedi bilmiyorum. Zaten arkadaşım benden 2-3 yaş büyük neredeyse ve sevgilisi var yapmam öyle şeyler. AVM gibi bir yere gideceğiz zaten kıyafet bakacağız. Sohbet çok döner mi bilmiyorum ama bakarız.
Sevgilisi varsa niye buluşuyorsun arkadaşım.
Git başka kızlarla konuş.

Kendiniz olun. Kızlarla ne konuşulur diye bir düşünce olabilir mi ayrıca? Herkes farklıdır. Benim moda konuştuğum kız arkadaşlarım ayrıdır, seks konuştuklarım ayrıdır, siyaset konuştuklarım ayrıdır, mobilya konuştuklarım ayrıdır. Hepsini konuşabileceğiniz kızlar olduğu gibi, hiçbirini konuşamayacağınız kızlar da olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı