Çözüldü Kız arkadaş ile olurken penisin istemsiz sertleşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Merhaba, konuyu buraya açmak uygun değil biliyorum ve bunu utanarak söylüyorum biraz kusura bakmayın. Kız arkadaşım ile takılırken veya konuşurken yakınlaşınca ya da uzun süre bakışınca penisim ben istemesem de sertleşiyor ve bunu önleyemiyorum. Halbuki istemiyorum. Mis gibi anı bozuyor. Bunun için ne yapabilirim?

Abi çok normal değil mi ya? Henüz 15 yaşında. Ben o yaşlarda iken, oturduğum yerden boşalmadan kalkmıyordum. Burnumdan, gözlerimden spermler fışkırıyordu. Son derece normal.

Bu yaşlarda böyle bir cinsel dürtüye (kadınların kirpiğini bile bir etki olarak algıladığımız bu dönemler, 13-18) bakışmak bile erekte olmaya, hatta ve hatta boşalmaya bile sebep olabilecek bir etkileşim.

Kontrol sende değil. Uslu bir çocuk ol ve itaat et...

Abi çok normal değil mi ya? Henüz 15 yaşında. Ben o yaşlarda iken, oturduğum yerden boşalmadan kalkmıyordum. Burnumdan, gözlerimden spermler fışkırıyordu. Son derece normal.

Bu yaşlarda böyle bir cinsel dürtüye (kadınların kirpiğini bile bir etki olarak algıladığımız bu dönemler, 13-18) bakışmak bile erekte olmaya, hatta ve hatta boşalmaya bile sebep olabilecek bir etkileşim.

Kontrol sende değil. Uslu bir çocuk ol ve itaat et...
Haykırarak güldüm size 😂 .

Hocam birkaç kişi daha bunu söyledi, neden? Cidden neden? Bu konuda yardıma ihtiyacım var, konu açtım. Neden bu foruma açtığımı da önceki postlarımda bulabilirsiniz.

Sen böyle herkesin dediğine takılırsan ohoooo boşver takılma sen onlara sen konuya odaklan çözüm üreten arkadaşlara odaklan öncelikle bundan rahatsız oluyorsan bunun için boxerler var onları kullanabilirsin mesala büyüdükten sonra indiğinde illaki zevk suyu akar onun için yürürken rahatsız olma diye peçete kullan içine koyabilirsin iç çamaşırının mastürbasyonu hafta da 2 kez yap perşembe akşamı yapabilirsin cuma’ya temiz gir bunu bir hoca önermişti o yüzden söyledim yoksam günün bir önemi yok ama arada fark olsun tabii ki asla sıkıştırma yapacağım diye şartlama o zevke geldiğinde yap ama hafta da 2 günden fazla yapma zararı var mı bilmiyorum ama bende o yaşlarda gittiğimde doktor söylemişti yaşın küçük daha önce saçma sapan konuşan arkadaşlara asla bakma evlilikten önce asla ilişkiye girme hem büyük günah hem de başkasının canını hayatını yakma yanındayken elini tuttuğunda baktığında onu ne kadar sevdiğini ona asla o gözle bakmadığını ona zarar vermeyeceğini düşün o iner merak etme sadece kendini kontrol et aklını kontrol et yeterli.

Aynı yaştayız aynı şeyleri bende yaşadım ilk elini tuttuğumda falan çok erekte oluyordum sonradan el tutmayı alışkanlık haline getirdim bir etkileşim olmuyor artık. Bir de kız arkadaşımla aynı sırada oturuyoruz derste gözümü ondan ayıramıyorum gerisini siz düşünün. Kısacası zamanla alışacaksınız demek istiyorum. Kemerli pantolon giyiyorum genelde çavuşu yatırıyorum ve belli olmasın diye bir tık eğik yürüyorum pek sıkıntı olmuyor.

Aynı yaştayız aynı şeyleri bende yaşadım ilk elini tuttuğumda falan çok erekte oluyordum sonradan el tutmayı alışkanlık haline getirdim bir etkileşim olmuyor artık. Bir de kız arkadaşımla aynı sırada oturuyoruz derste gözümü ondan ayıramıyorum gerisini siz düşünün. Kısacası zamanla alışacaksınız demek istiyorum. Kemerli pantolon giyiyorum genelde çavuşu yatırıyorum ve belli olmasın diye bir tık eğik yürüyorum pek sıkıntı olmuyor.
Teşekkürler yorumunuz için. Ben yan yana değil de genellikle etrafındaki sıralarda oluyorum çünkü biliyorsunuz adı "arkadaş" ama sizi karşı bir cins ile gördüğünde "Oo ZuMqİ yEnGe Mi YaPtIn LoO" diye laf yağmuruna tutuyor, kendileri karşı bir cins gördüğünde yüzleri falan kızarıyor he işte o tipler yüzünden yanına geçmiyorum.

Teşekkürler yorumunuz için. Ben yan yana değil de genellikle etrafındaki sıralarda oluyorum çünkü biliyorsunuz adı "arkadaş" ama sizi karşı bir cins ile gördüğünde "oo zumqi yenge mi yaptın loo" diye laf yağmuruna tutuyor, kendileri karşı bir cins gördüğünde yüzleri falan kızarıyor he işte o tipler yüzünden yanına geçmiyorum.

Yerinizde olsam direkt sevgilimin yanına giderdim ki daha alfa bir şey yaptım :D . Okulun ilk günleriydi kızı oyuna çağırdım benden çok etkilendi bende okulun 2. günü yanıma çağırdım kızı, o gün bu gündür beraber oturuyoruz ayın 14'ünde 5. ayımız olacak :D . İstediğiniz kişiyle oturma özgürlüğünüz var, başkalarını önemsemeyin. Mesela bana geçen birisi koala gibisin demişti çok sinirlendim ama bilerek bir şey yapmadım. Hep babamın o sözü aklıma geliyor. "Oğlum bırak kavga etme delinin tekisin g*te düşman toplamaya gerek yok".

Yerinizde olsam direkt sevgilimin yanına giderdim ki daha alfa bir şey yaptım :D . Okulun ilk günleriydi kızı oyuna çağırdım benden çok etkilendi bende okulun 2. günü yanıma çağırdım kızı, o gün bu gündür beraber oturuyoruz ayın 14'ünde 5. ayımız olacak :D . İstediğiniz kişiyle oturma özgürlüğünüz var, başkalarını önemsemeyin. Mesela bana geçen birisi koala gibisin demişti çok sinirlendim ama bilerek bir şey yapmadım. Hep babamın o sözü aklıma geliyor. "Oğlum bırak kavga etme delinin tekisin g*te düşman toplamaya gerek yok".
Hocam ben de yapmasını bilirim de malum çevre ya. Birde hani yaşıtlarıma göre boyum biraz kısa (1.60-1.61) pek bir şey yapmıyorum. Aslında aklımdakini uygulayabilirim de işte ondan sonraki birkaç gün boyunca bu "arkadaş"ların hakkımda böyle konuşmasına dayanamıyorum ya.

Hocam ben de yapmasını bilirim de malum çevre ya. Birde hani yaşıtlarıma göre boyum biraz kısa (1.60-1.61) pek bir şey yapmıyorum. Aslında aklımdakini uygulayabilirim de işte ondan sonraki birkaç gün boyunca bu "arkadaş"ların hakkımda böyle konuşmasına dayanamıyorum ya.
Hocam aslında biraz da kişilik meselesi. Şartlar herkes için aynı değil. Mesela arkadaşlarım el kol şakası sevmediğimi ve her şeye çabuk sinirlendiğimi bilir o yüzden böyle şeyler yapmadan önce 2 kere düşünürler ve genelde vazgeçerler. Onlara bunu ben öğretmedim hareketlerimden ve görünüşümden çıkarım yapmışlar sanırım.

Bu başlık gerçek mi troll mü anlamadım, ama yinede çok güldüm 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı