Penisin kalkmaması

• Konuyu başlatan Bruz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 53
  • Görüntüleme 7B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Badiron kullandığınız kapsülün kağıdını okumaya üşenip burada bize laf atmanız biraz garip değil mi?

Sizle de dalga geçmedim bu arada, sadece ufak bir şakaydı :).

Üroloji doktoruna gidin, burada çözülecek bir şey değil bu.

Ek olarak, buradaki Sağlık'ta açılan her konuya "Doktora gidin." diyorsunuz diyen arkadaşlar; bu kategori tıp alanında gelişmelerin paylaşılması için gayet iyi bir yer bence. Birkaç sağlıkla ilgili tavsiye konuları da açılabilir ama bu bu konu gibi olan konularda "Doktora git." demekten başka bir seçeneğimiz yok.

@Badiron kullandığınız kapsülün kağıdını okumaya üşenip burada bize laf atmanız biraz garip değil mi?

Sizle de dalga geçmedim bu arada, sadece ufak bir şakaydı :).
Laf atmıyorum, sizin ve diğer arkadaşların yaptığı muamele saçma bundan bahsediyorum.

Hah bunu 4. sayfada değil de 1. sayfada söyleyip geçebilirsiniz mesela. Laf etmenin ya da dalga geçmenin ne size ne arkadaşa faydası var.
Bir bilgili birisi gelirse, o zaman bu konu susar yoksa bir çare yok. Tabi, benimde bilgim yok o kadar ama bir fikir veriyorum. Bazı arkadaşlar, alaylı yanıt vermesi hoş değil. Ama sağlık konularından buradan kesin bir çözüm çıkamaz. Görünceğini ürolog uzmanı hepimizden daha iyi bilir.

Üroloji doktoruna gidin, burada çözülecek bir şey değil bu.

Ek olarak, buradaki Sağlık'ta açılan her konuya "Doktora gidin." diyorsunuz diyen arkadaşlar; bu kategori tıp alanında gelişmelerin paylaşılması için gayet iyi bir yer bence. Birkaç sağlıkla ilgili tavsiye konuları da açılabilir ama bu bu konu gibi olan konularda "Doktora git." demekten başka bir seçeneğimiz yok.
Demek istediğim bu işte. @Badiron

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı