Kız arkadaş nasıl bulunur?

Hacı Türk kızlarının beklentisi çok yüksek genelde. Ondan bayağı zor. Ya ağır maço olacaksın ya da zengin. Fazla gelir yoksa genelde maço erkeklere gelirler. Baktın olmadı evleneceğin zaman ya görücü usülü ya da Rusya Ukrayna veya Fas tarafından getireceksin. O taraflardaki kızları ayartmak çok zor değil. Ailesi ile anlaşsan gerisi gelir. Türk kızlarını ayartmak en zor seviyedir. Onlar olmaz Türk olacak diyorsan bıçakla gez (cezası var) Adidas giy kollarını falan jiletle tas kafa tıraş yap zincir tak bir de kaba davran kesin gelirler.

Hangi kızlarmış onlar merak ettim. Ben o tarz erkek gördüm mü yolumu değiştiriyorum.

Hacı Türk kızlarının beklentisi çok yüksek genelde. Ondan bayağı zor. Ya ağır maço olacaksın ya da zengin. Fazla gelir yoksa genelde maço erkeklere gelirler. Baktın olmadı evleneceğin zaman ya görücü usülü ya da Rusya Ukrayna veya Fas tarafından getireceksin. O taraflardaki kızları ayartmak çok zor değil. Ailesi ile anlaşsan gerisi gelir. Türk kızlarını ayartmak en zor seviyedir. Onlar olmaz Türk olacak diyorsan bıçakla gez (cezası var) Adidas giy kollarını falan jiletle tas kafa tıraş yap zincir tak bir de kaba davran kesin gelirler.

Sen kizlari ne saniyorsun acaba maçoda olsun zenginde insanliği yoksa ne fayda olur onlardan benim karşima çiksa öyleleri ben bakmam

Merhaba dostlar, arkadaşım zor zamanlar geçiriyor, elimden geldiğince zaman ayırıp dertlerini dinliyorum. Birkaç ilişkisi olmuştu. Fakat ben onu yeni ilişkiye sürükleyip kafasını dağıtmasını istiyorum. Kendisi de istekli kız işlerine aslında. Sanaldan kız arkadaş nasıl bulabilirim? Yeni uğraş bulur en azından kafasındaki kötü şeyler gider.

Arkadaşininzin maıl adresi var mı?

Geri
Yukarı