Kız arkadaş nasıl bulunur?

turbey01

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncellikle böyle bir şey istememin sebebi kızlara aşırı fazla ilgi duymam değil, böyle bir şey istememin sebebi zaten yeterince erkek çevrem var birazcık da kız çevrem olsun istiyorum. Sevgili olarak düşünmeyin. Normal dışarıda takılabileceğim birisi olsa da olur. Bunun için nasıl ve nereden bulabilirim? Okuldan bul demeyin, okul işi biraz karışık. 2-3 yıl önce davranışlarımı kontrol edemiyordum, komiklik için değişik değişik şeyler yapıyordum. Derste geğiriyordum, teneffüste köpek sesi filan çıkartıyordum, adım deliye çıktı. Şu an çok şükür böyle bir sorunum yok ama işte dediğim gibi adım çıktı iyice. Seneye 10. sınıfta okul değiştireceğim, o zaman bakarım.
Nereden ve nasıl bulabilirim?

Arkadaşlar öncellikle böyle bir şey istememin sebebi kızlara aşırı fazla ilgi duymam değil, böyle bir şey istememin sebebi zaten yeterince erkek çevrem var birazcık da kız çevrem olsun istiyorum. Sevgili olarak düşünmeyin. Normal dışarıda takılabileceğim birisi olsa da olur. Bunun için nasıl ve nereden bulabilirim? Okuldan bul demeyin, okul işi biraz karışık. 2-3 yıl önce davranışlarımı kontrol edemiyordum, komiklik için değişik değişik şeyler yapıyordum. Derste geğiriyordum, teneffüste köpek sesi filan çıkartıyordum, adım deliye çıktı. Şu an çok şükür böyle bir sorunum yok ama işte dediğim gibi adım çıktı iyice. Seneye 10. sınıfta okul değiştireceğim, o zaman bakarım.
Nereden ve nasıl bulabilirim?

En kolay yolu okuldan kızlarla arkadaş olup samimiyeti ilerlettikten sonra onun arkadaşlarıyla tanışmak böyle yapa yapa yaparsın çevreni.

Sakın Tinder tarzı yerlere girmeyin önerim ya zeki fırıldak hocamın dediği gibi okuldan çevre edinmek ya da internet üzerinden (Discord public sunucuları, Instagram, Snapchat örnek verilebilir artık o sizin tercihiniz kalmış) bulmak. Tinder tarzı yerler pek arkadaş olmaya layık insanlar barındırmıyor.

@Yavuzafs bence de öyle hocam o tarz uygulamalarda arkadaşça yazsan bile tamamen umursanmiyosun. Tinder değil fakat benzeri bir uygulamaya girmiştim bir kaç sene önce sohbet uygulaması olarak pazarlanıyordu. Neyse işte arkadaşça yazdığım halde cevap bile vermeye zahmet etmiyolardi ama bir taraftan da kaslı veya keko olanlar yavsakca yazsa bile çok tatlı cevaplar alabiliyodu.

Geri
Yukarı