Sosyal medyadan kız arkadaş veya normal arkadaş nasıl bulunur?

Birben

Hectopat
Makaleler
1
Ben şu an okumuyorum. Kendi işimde çalışıyorum ve hayat standardım bu açıdan iyi. Ticari hayatımda siz de takdir edersiniz ki çok bir kızla sosyal olma durumum yok. Ben de son 1 yılı aşkın süredir Instagram ve benzeri sosyal medya ile çöpçatanlık uygulaması üzerinden takılıyorum. Çöpçatanlık uygulamasında şu ana kadar aynı şehirde görüştüğüm 5 kişi oldu. Ama bu tür uygulamalarda çoğunlukla fiziki ve huyunu begenmedigim kişiler olduğu için ciddi ilişkim başlamadan kısa sürdü ve hepsini ben bitirdim. Instagram bu açıdan çok daha iyi. Instagram vasıtasıyla 4 kişiyle tanıştım ve 2'siyle ciddi ilişki adımına girmiştim. ( burada sürekli kızlara yazıp rahatsızlık veriyorsun gibi yanlış düşünceye sahip olabilirsiniz ama ben hiçbir kıza yazmadım Instagram'da. Onlar bana yazacak konu buldular ve ben de devam ettirdim. ) Ancak burayı kullanan kişilerin çoğu da bu amaçla kullanmadığı için çok fazla etki alanım olmuyor bu sosyal medyada. Üstüne üstlük fazla takipçi gönderen kişiler dolandırıcı olabilir diye Instagram'ın uyardığı özellik gelince kapanma durumuna geldik. Instagram dışında Facebook ve TikTok uygulamalarında denedim ama Instagram kadar parlak görmedim bu açıdan. Çöpçatanlık programları da eskisi gibi iş yapmıyor, daha çok eskortlar ve takipçi sevdası kızlar işgal etmiş durumda. Belli bir yaştan sonra da artık insan dürüst birisiyle tanışıp ciddi düşünmek istiyor. Sizce bu tür mecralarda nasıl ilgi çekici olup daha çok kişiyle konuşabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal medyada işin baya zor ilişki isteyen bir kadın varsa 10 tane erkek oluyor. Anca takılmalık biri ariyosan kullan. Diğer türlü gerçek hayatta sosyalleş.

@Birben değil. Sosyal medya uygulamaları çok daha kotu durumda.

En basitinden 4 erkek varsa 1 kız var o da fake hesapları dalga geçme amaçlı bulunanları çıkar doğru düzgün kimse kalmıyor.

Geri
Yukarı