Kız arkadaşım Bigo'da takılıyor

Berk23

Kilopat
Daha fazla  
Kız arkadaşım normalde okuyor, ailesi pek para göndermiyordu çalışıyordu. Çalıştığı işi bıraktı ve bigo live isimli uygulamada yayıncı oldu. Ne yaptığını tam bilmiyorum ama şarkı söylediğini, oyun oynadığını konuşarak para kazandığını söyledi. Güzel kazanıyormuş. 4 senedir onunla birlikteyim. Ne yapmam lazım?

Ben olsam ayrılırım ama sen ne düşünüyorsun bilemiyorum çünkü genel olarak böyle yerlerde para kazanmak için oranı buranı açıp abaza kitleden para bekliyosun. Gururlu şekilde çalışmak varken böyle adamların parasını alan biri ilerde her şeyi yapar aldatma vs. dahil.

Ben olsam ayrılırım ama sen ne düşünüyorsun bilemiyorum çünkü genel olarak böyle yerlerde para kazanmak için oranı buranı açıp abaza kitleden para bekliyosun. Gururlu şekilde çalışmak varken böyle adamların parasını alan biri ilerde her şeyi yapar aldatma vs. dahil.
Çok alıştım ve çok sevdim zamanında, üniversiteye gitmeden tanıştık, hareketlerine dikkat eden bir kızdı, çok da sahiplendim, zor geliyor. Değişti çok son 2 senedir.

Hocam erkekler var, bir ton sapık var, eskortlar var o uygulamada.
Hocam bence siz yine de şifresini alın, uygulama hakkında bilgi sahibi değilim özelden mesajlaşma var mı bilmiyorum ama varsa mesaj isteklerini kapatın, eğer yayında cinsel sözlü taciz içeren veya sapık mesajlar gelirse ya polise şikayet et ya da ıp adresini bulup döv, ama yine de siz bilirsiniz ama ayrılacak bir durum yok bence sonuçta fenomen olup sevgilisi olan bir sürü kadın var.

@Berk23 ailesi baskıcı falansa normal ya çok oluyor hocam öyle. Mesela üniye gidene kadar ailesi bir şekilde sıkıyor falan sonra bir yerde sonra kadın olmanın avantajını görüyor kullanmaya başlıyor. Zaten kız öyle uygulamaları kullanıyorsa uzatmaları oynuyodur ilişkide.

Hocam bence siz yine de şifresini alın, uygulama hakkında bilgi sahibi değilim özelden mesajlaşma var mı bilmiyorum ama varsa mesaj isteklerini kapatın, eğer yayında cinsel sözlü taciz içeren veya sapık mesajlar gelirse ya polise şikayet et ya da ıp adresini bulup döv, ama yine de siz bilirsiniz ama ayrılacak bir durum yok bence sonuçta fenomen olup sevgilisi olan bir sürü kadın var.
Gereksiz. Kızın kendini korumayı bilmesi gerekiyor böyle konularda.

@Berk23 ailesi baskıcı falansa normal ya çok oluyor hocam öyle. Mesela üniye gidene kadar ailesi bir şekilde sıkıyor falan sonra bir yerde sonra kadın olmanın avantajını görüyor kullanmaya başlıyor. Zaten kız öyle uygulamaları kullanıyorsa uzatmaları oynuyodur ilişkide.

Gereksiz. Kızın kendini korumayı bilmesi gerekiyor böyle konularda.
Hocam bu normal bir işte çalışıyordu mutfakta sonra bir ev arkadaşı buldu, baktı kız güzel para kazanıyor bu işlere girdi. Sadece Bigo değil başka bir uygulamada kullanıyor bunun gibi.

@Berk23 zaten bir arkadaşı falan göstermiştir de kız nasıl para kazandığını gayet iyi biliyodur. Ondan diyorum birkaç aya baya üzülürsün.
Evlenmeyi düşünüyordum çok sahiplenmiştim, keşke 4 sene olmasaydı. Zaten red flag sinyalleri almaya başlamıştım ufaktan ama geçmişin hatrına görmezden gelmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı