Kız arkadaşım soğuk yapıyor

malertoes

Femtopat
Daha fazla  
Cuma günü benimle doğru düzgun bile sohbet etmedi. Son 2 dersimiz bedendi orada hep bana bakmış sanırım, ama ben arkadaşımla sohbet ediyordum görmedim. İstiklâl Marşı sırasında beni çağırmış ama ben yine duymadım. Ve bana niye bakmadin ben sana hep baktim gibi şeyler yazdı okul çıkışı. Şimdi de yazdığımda soğuk yapıyor. Kızla sevgili bile değiliz ama öpüşme sarılma el ele tutuşma oldu yavaştan sevgililiğe gidiyorduk. Ama bu soğukluk girdi araya. Şimdi kızla konuşmayı keseyim mi yoksa ne yapayım.

@bbiwy

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Soğuk yapmamış dediğine göre. Kız sadece üzülmüş gibi duruyor, sırf bu yüzden de konuşmayı kesmek fazla bir hareket olur. Ya zamana bırak yumuşasın ya da kalbini al kızın. Ve iletişim kurmadan ilişki kuramazsınız. Sağlıklı iletişim bir ilişkideki en önemli şeydir.

Soğuk yapmamış dediğine göre. Kız sadece üzülmüş gibi duruyor, sırf bu yüzden de konuşmayı kesmek fazla bir hareket olur. Ya zamana bırak yumuşasın ya da kalbini al kızın. Ve iletişim kurmadan ilişki kuramazsınız. Sağlıklı iletişim bir ilişkideki en önemli şeydir.

Üzdümmu seni dediğimde boş ver dedi. Evet galiba istemeden onu üzdüm. Yarın gönlünlünü almaya çalışacağım.

@bbiwy sizce kıza yazmalı mıyım en son 2 saat önce yazdım ama bayağı soğuk konuştu. Yarın yüz yüzemi konuşayım yoksa mesaj yazayim mi?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

@incisquirtle

Son düzenleme:

Geri
Yukarı