Kız arkadaşım hamile olabilir mi?

thegreatgamegod

Decapat
Daha fazla  
Kız arkadaşımla bu perşembe günü ilişkiye girdik. Kendisi 15 Mart'ta regl oldu reglden sonra 6 gün oldu ilişkiye girdik işte ben içerisine boşalmadım ama ilişki bittikten sonra elimi vajinasına attığımda hafif şeffaf yapışkan sulu bir sıvı geldi elime bende şüphelendim duşa girdik. Bundan dolayı hamile kalmış olabilir mi? 2 gündür başı nedensizce ağrıyor yumurtlama dönemi falan araştırdım. Bir de size sormak istedim.

Korundun mu? Eğer korunmadıysan sıkıntı çıkabilir. Eğer sulu bir sıvı çıktıysa ya kızın zevk suyudur yada senin zevk suyundur. Belki hissetmeden boşalmışta olabilirsin.

Mezide de sperm mevcuttur, düşük olasılıkla da olsa gebelik ihtimali var. Korunmak, ertesi gün hapı vs bu yüzden gerekli.

Kız arkadaşımla bu perşembe günü ilişkiye girdik. Kendisi 15 Mart'ta regl oldu reglden sonra 6 gün oldu ilişkiye girdik işte ben içerisine boşalmadım ama ilişki bittikten sonra elimi vajinasına attığımda hafif şeffaf yapışkan sulu bir sıvı geldi elime bende şüphelendim duşa girdik. Bundan dolayı hamile kalmış olabilir mi? 2 gündür başı nedensizce ağrıyor yumurtlama dönemi falan araştırdım. Bir de size sormak istedim.
Reis yanlış anlama ama en doğurgan dönemlerinden birinde korunmasız ilişkiye girmişsiniz. Test alın yapın başka türlü neden anlayacaksınız. Ayrıca direkt hamile kalındığı gibi belirti göstermeye başlanır mı bilmiyorum.

Hocam sonuç nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı