Kız arkadaşım hamile kalır mı?

mopish

Decapat
Daha fazla  
Böyle bir konu açmak durumunda kaldığım için büyük özürlerimi ileterek konuya giriyorum. Pazar günü kız arkadaşımla ilişkiye girdim başta kondom kullanıyordum lakin isteği uzerine bir 5-10 dakika kondomsuz devam ettik. Orgazmımdan 15.20 dk öncesinde yeni bir kondom taktım ve kondomlu şekilde dışarıya spermimi akıttım. Araştırdığım ve anladığım kadarıyla zevk suyu orgazmdan hemen önce geliyor ama korkuyorum işte bu konuyu açmamdaki en buyuk etken bu fikirlerinizi almak istedim kız arkadaşım hamile kalır mı?

Durumu garantiye almak için ertesi gün hapı alabilir daha çok geç değil. Benim de başıma benzer bir durum gelmişti kızın regli 1 hafta gecikince pasaportu falan hazırlamıştım da neyse korkulan olmadı.

Atalarımız "better safe than sorry" demişler o yüzden yarın ilk işiniz hapı almak olsun, elini cebine atıp hapın masrafını da üstlen ve bir dahakine daha dikkatli ol.

Böyle bir konu açmak durumunda kaldığım için büyük özürlerimi ileterek konuya giriyorum. Pazar günü kız arkadaşımla ilişkiye girdim başta kondom kullanıyordum lakin isteği uzerine bir 5-10 dakika kondomsuz devam ettik. Orgazmımdan 15.20 dk öncesinde yeni bir kondom taktım ve kondomlu şekilde dışarıya spermimi akıttım. Araştırdığım ve anladığım kadarıyla zevk suyu orgazmdan hemen önce geliyor ama korkuyorum işte bu konuyu açmamdaki en buyuk etken bu fikirlerinizi almak istedim kız arkadaşım hamile kalır mı?
Düşük de olsa ihtimal var o yüzden ertesi gün hapı almak iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı