Kız arkadaşım için 300 lira bandında kulaklık önerir misiniz?

Arkadaşlar geçen gün kız arkadaşım bana kulaklıktan anlar mısın diye sordu, ben de -böbürlenerek- tabii anlarım dedim fakat pek fazla anlamıyorum. Bana maksimum 300 liraya kadar Bluetooth kulaklık bulabilir misin diye rica etti. Şimdi Technopat Sosyal'in delikanlı yiğitleri bu kardeşinizin şovunu bozdurmaz diye düşünüp sizlere sorayım dedim. Bu fiyat aralığında böyle pembeli, morlu vs. daha kadınsı renklerde BT kulaklık önerebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Koca yürekli dostum erkek dayanışması olarak alttakine bakmanı öneririm. Arkadaşım iki kere aldı aynısından. Sağlam ürün. Birazcık bütçeyi aşıyor ama değer bence. Başka sitelerde pembesi veya beyazı da var hangisini severse yenge.

Koca yürekli dostum erkek dayanışması olarak alttakine bakmanı öneririm. Arkadaşım iki kere aldı aynısından. Sağlam ürün. Birazcık bütçeyi aşıyor ama değer bence. Başka sitelerde pembesi veya beyazı da var hangisini severse yenge.

Kullanıyorum güzel kulaklık alabilirsin.

Aynısından ben kullanıyorum, bunu tavsiye ettiğimde çok kaba duruyor falan demişti. Daha kibar bir şey arıyor. Aman aman müzik dinlemek için değil de, kıyafetimle uyumlu olsun falan niyetiyle alacak... Kadınları anlamak çok zor vesselam.

Aynısından ben kullanıyorum, bunu tavsiye ettiğimde çok kaba duruyor falan demişti. Daha kibar bir şey arıyor. Aman aman müzik dinlemek için değil de, kıyafetimle uyumlu olsun falan niyetiyle alacak... Kadınları anlamak çok zor vesselam.
Aynı fiyat bandında kronik sorunu olmayan ve şarjı 30+ saat giden Sony WH-CH510 var. Üç renk seçeneği var beyaz-mavi-siyah olmak üzere. Ben ses kalitesinden memnunum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı