Kız arkadaşıma ne hediye almalıyım?

Ali 183

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba kız bir arkadaşımın doğum günü geliyor ve kaç yıldır yaptığımız gibi kupa ya da çorap almak istiyorum ama hani düz kupa veya çorap değil, görseldeki gibi garip değişik özel çok pahalı olmayan ürün önerileriniz var mıdır? (arkadaş sevgili değil yanlış anlamış herkes)

Dosya Ekleri

• EAAAB0B4-5C06-44CC-81FD-78EC0B795AB5.jpeg
    EAAAB0B4-5C06-44CC-81FD-78EC0B795AB5.jpeg
    16,4 KB · Görüntüleme: 71
  • 957162BA-7192-462D-ABDE-07D0FAB2DBB9.jpeg
    957162BA-7192-462D-ABDE-07D0FAB2DBB9.jpeg
    141,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Merhaba kız bir arkadaşımın doğum günü geliyor ve kaç yıldır yaptığımız gibi kupa ya da çorap almak istiyorum ama hani düz kupa veya çorap değil, görseldeki gibi garip değişik özel çok pahalı olmayan ürün önerileriniz var mıdır?
Birlikte olduğunuz anısı olan bir fotoğrafı bastırabilirsiniz kupaya. İlla çorap, kupa almanız gerekmiyorsa kendi kullandığınız bir eşyayı (bileklik, tişört vesaire) verebilirsiniz.

Hocam kar küresi alabilirsiniz kupa veya çorap yerine. Çok daha güzel bir hediye olur bence.

Merhaba kız bir arkadaşımın doğum günü geliyor ve kaç yıldır yaptığımız gibi kupa ya da çorap almak istiyorum ama hani düz kupa veya çorap değil, görseldeki gibi garip değişik özel çok pahalı olmayan ürün önerileriniz var mıdır?

Kaç yıldır yapıyorsan artık pek bir anlamı kalmamıştır. Böyle değerli hissettirecek bir şey almalısın veya yapmalısın bence.

Üstünde kupa resmi olan çorap.

Çorabı aldıysanız "eski kız arkadaşım" diye güncelliyebilir misiniz?Kupa net daha iyi.

Geri
Yukarı