Kız arkadaşımın amacı ne?

Kanka ilki unutamıyosun ama şöyle söyleyeyim kız bulmak çok basit bir şey aslında bir de üniversite ortamında lisede yaptığın sevgili çok gitmiyor lisede boş iş ama deneyim oluyor en azından en azından ben öyle görüyorum kendini çok kasma spora yap ama spor iyidir ayrıca kız bulmak için aşırı kaslı yakışıklı veya bir yeteneğin olmasına gerek yok her kız için aynı değil tabii ama çoğunluğu (özellikle Türk kızları) ilgi göstermen yetiyor yani çok kasma kendini.

@ErrorCorrection ilkler unutulmaz kolay kolay da senin şanssızligina da sorunlu kız gelmiş.

Ulan ya şansım.

Durum güncellemesi.
Kız ile aynı Sınıftayız. İkimizde Sayısalcıyız zaten söyledim. Ama bugünlerde Kız yine eskisi gibi trip atmaya başladı. Bir geliyor tam aşık olduğum kız, bir geliyor trip atan ergen. Artık bıktım. Tenefüste telefonumu giriyor. Bir kız gördü diye triplere giriyor. Ama kız bana çok bağlanmış. Cidden ayrılırsak kız için çok kötü olur. Zaten okuldan da bir şey anlamadım. Mahşer yeri gibi okul. Sınıflar 40 kişi. Nakil yaptırmayı düşünüyorum. Ama bir yandan kız var. Bir de bir şey öğrendim. Nakil yapacağım okuldaki eski sınıf arkadaşım beni seviyormuş. Ulan belki de 10/3lük tiple nasıl bir şansdır bu. Kız arkadaşımı cok seviyorum ama cidden kendisi Beni kendinden soğutuyor. Tripleriyle. Sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Ulan ya şansım.

Durum güncellemesi.
Kız ile aynı sınıftayız. İkimizde sayısalcıyız zaten söyledim. Ama bugünlerde kız yine eskisi gibi trip atmaya başladı. Bir geliyor tam aşık olduğum kız, bir geliyor trip atan ergen. Artık bıktım. Tenefüste telefonumu giriyor. Bir kız gördü diye triplere giriyor. Ama kız bana çok bağlanmış. Cidden ayrılırsak kız için çok kötü olur. Zaten okuldan da bir şey anlamadım. Mahşer yeri gibi okul. Sınıflar 40 kişi. Nakil yaptırmayı düşünüyorum. Ama bir yandan kız var. Bir de bir şey öğrendim. Nakil yapacağım okuldaki eski sınıf arkadaşım beni seviyormuş. Ulan belki de 10/3lük tiple nasıl bir şansdır bu. Kız arkadaşımı cok seviyorum ama cidden kendisi beni kendinden soğutuyor. Tripleriyle. Sizce ne yapmalıyım?

Kanka biraz daha bak olmuyorsa bırak karşı taraf üzülür diye düşünme sana da acıyan olmiyacak.

Kanka biraz daha bak olmuyorsa bırak karşı taraf üzülür diye düşünme sana da acıyan olmiyacak.

Hocam vallahi kız için çok üzülüyorum. O kadar bağlandı ki bana. Yani benim yüzünden hayatı bile çok kötü etkilenir. Bir de 11. Sınıf ya. Hayatı bile çöküntü uğrar. Ama bir yandan da benim suçum yok diye kendimi haklı buluyorum.

Ulan ya şansım.

Durum güncellemesi.
Kız ile aynı sınıftayız. İkimizde sayısalcıyız zaten söyledim. Ama bugünlerde kız yine eskisi gibi trip atmaya başladı. Bir geliyor tam aşık olduğum kız, bir geliyor trip atan ergen. Artık bıktım. Tenefüste telefonumu giriyor. Bir kız gördü diye triplere giriyor. Ama kız bana çok bağlanmış. Cidden ayrılırsak kız için çok kötü olur. Zaten okuldan da bir şey anlamadım. Mahşer yeri gibi okul. Sınıflar 40 kişi. Nakil yaptırmayı düşünüyorum. Ama bir yandan kız var. Bir de bir şey öğrendim. Nakil yapacağım okuldaki eski sınıf arkadaşım beni seviyormuş. Ulan belki de 10/3lük tiple nasıl bir şansdır bu. Kız arkadaşımı cok seviyorum ama cidden kendisi beni kendinden soğutuyor. Tripleriyle. Sizce ne yapmalıyım?

Nakil alacaksan ona buna bakma hocam.
Istediğin gibi yap. Zaten 12.sinif olunca ne aşk kalir ne bir şey herkes dersine bakacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı