Kız arkadaşımla oynayabileceğim basit Online oyun önerisi

Optimizasyonu daha iyi ve kendine özel marketi var. Java'nın özelliği ise hazırlanmış modlar, texture packler, serverlar ve datapack gibi şeyler.

Yani o zevki almamız için Java sürümü olması gerekiyor gibi duruyor. Peki bu internet üzerindeki Premium hesaplar direkt giriş sağlıyor mu? Çünkü e 24 euro biraz fazla kur dolayısıyla.
Umarım bir gün bende böyle bir konu açarım.

Hocam ben kendimin nasıl hissettiğini söyleyeyim. Açıkçası fiziksel özelliklere bakmıyorum çekmiyor da beni. Güzel mi evet kendisi öyle ama ben yakışıklı falan biri değilim. Dediğim gibi kalbini iyi tut gelecek o gün. Benim de ilk zaten ve 1 yıldır beraberiz.

Yani o zevki almamız için Java sürümü olması gerekiyor gibi duruyor. Peki bu internet üzerindeki Premium hesaplar direkt giriş sağlıyor mu? Çünkü e 24 euro biraz fazla kur dolayısıyla.

Hocam ben kendimin nasıl hissettiğini söyleyeyim. Açıkçası fiziksel özelliklere bakmıyorum çekmiyor da beni. Güzel mi evet kendisi öyle ama ben yakışıklı falan biri değilim. Dediğim gibi kalbini iyi tut gelecek o gün. Benim de ilk zaten ve 1 yıldır beraberiz.
O zevk dediğiniz nedir hocam?

Brawlhalla oynayın.

Ooooo 2V2 ranked oynarken devamlı en kırılma noktası olan yerlerde bağlantı kesildi diye beni oyundan atan o lanet oyun... Ne anılarım var bu lanet oyunla, spam yapanı da çok meşhur vallahi :D

Şu an oyun inik değil ama 400mb. İndiriyorum. Market'i nasıl anlatabileceğimi bilmediğim için direkt ss'ini atacağım :D Beraber oynamak için uğraşmak çok yorar javada. Win10'a göre komplike kalıyor ve büyük olasılıkla sunucu kiralamanız gerekir. O aylık ücreti realms'e verirseniz beraber oynamanın yanında fazlaca içerik barındırdığı için sıkılmazsınızda. Eğer java almak istiyorsanız fiyatları kovalamak ve site aramak gerekiyor fakat javada da origin realms gibi kaliteli sunucularda çok rahat eğlenirsiniz. Sana kalmış. Ben hepsini seviyorum. Son olarak minecraft dungeon da benim önerim olsun :) Şahsen family-friendly diablo diyebilirim. Hiç sıkmadı beni şu ana kadar.

Allah ayırmasın.

Geri
Yukarı