Kız arkadaşın aniden gitmesi neye işarettir?

in Time

Centipat
Selam. Çok garip bir konu olur mu olmaz mı bilmiyorum fakat paylaşmak istedim. Okuldan bir kız arkadaşınızın olduğunu düşünün; 2 senedir konuşuyorsunuz vs. falan ve bir gün bile kötü olmadan geçiriyorsunuz. Hep konuştuğunuz gibi bir gün gece 2 falan yine konuştunuz sonra telefonu kapatıp uyudunuz. Birkaç saat sonra uyandığınızda ise telefon hattının kapandığını, WhatsApp'a davet et butonunun olduğu, Instagram hesabının kapandığı, Twitter hesabının kapandığı, 2. Twitter hesabının ise AFK olduğunu düşünün. Ve o geceden sonra tam 8 ay boyunca şu anki olduğumuz zamana kadar 1 kere bulamadım herhangi bir izini. Böyle bir şey neden olur niçin olur ne sebebi olabilir? Evine gittiğimde öyle birinin olmadığı söylendi geri döndüm. Okulu anne babasının bilgisini istemek için arayıp gizli vs. dendiği için alamadım. 2-3 arkadaşı vardı onlara sordum aynı şekil bilmediklerini vs. söylediler. Sizce bu durumun altında yatan olay nedir?

Avrupaya taşınma fırsatı bulmuş ve biriyle evlenerek vatandaşlık almak zorunda kalmıştır. Benim şahsi fikrim bu yani.

Yahut şizofreni hastası olabilirsiniz ama düşük bir ihtimal bence bu.

Ailesi sizinle görüşmesini istemiyordur.
Neden? Hiç görmediler ve ayrıca bi ara evlerine ders çalışmaya gittiğimden haberleri vardı. Onlar evde yoktu. Bence böyle bir şey istiyorlarsa bu saydıklarımı mı yapması gerekiyor ve 8 ay boyunca?
Bütün defterleri kapatıp başka bir şehre taşınmıştır.
Evet bunu düşündüm fakat yine aklıma neden birisi taşındığında her şeyini kapatıp gider ki? Sanki Dünya üzerinde böyle bir kimlik yok gibi aniden silindi
Geçmiş olsun hocam. Almancı bulmuş olabilir.
:/
Avrupaya taşınma fırsatı bulmuş ve biriyle evlenerek vatandaşlık almak zorunda kalmıştır. Benim şahsi fikrim bu yani.

Yahut şizofreni hastası olabilirsiniz ama düşük bir ihtimal bence bu.
Şizofreni hastası neden olayım ? :D Düşük ihtimalide geçtim ne alaka tam olarak anlamadım belki Avrupa olabilir evet.
Hayatında başka biri olduğunun.
Pek çevresi yoktu tanıdığım kadarıyla erkek olarak hatta hiç yoktu diyebilirim kız olarak birkaç arkadaşı o kadar fakat neden olmasın belki.
Ailesel bir durum gibi geldi. Ailesi baskıcı mıydı?
Sanırım öyleydi. Birkaç konu konuştuğumuzda en azından ama o kadar abartı değildi yani
Mahkemelik durumları olabilir.
Ne gibi mesela?

Yeni konular

Geri
Yukarı