Kız arkadaşla oynanabilecek oyunlar nelerdir?

CS denemeyin. Ayrılırsınız. Left 4 Dead, Left 4 Dead 2 olabilir. Minecraft olabilir. 2D oyun istiyorsan da Stardew Valley veya Terraria olabilir. Ama sakın CS ve CS türünde olan oyunları oynamayın. Zira ayrılma şansınız %90 olabilir. Bir arkadaş yaşadı bunu.

Not: CS'ye kötü oyun demiyorum. Benim en sevdiğim oyun CS'dir. CS mükemmel bir oyundur. Ama hard oynuyorsanız ve oyundayken şaka kaldıramıyorsanız asla kız arkadaşınızla CS oynamayın.

kesinlikle. benimkiyle çok keyifli zamanlar geçirdik özellikle balık tutarken ve mağara temizlerken çok eğlendik. Sonrası malum işte.
Valla bende kız arkadaşımla oynadım da pişman oldum. Oyunlarla arası pek yok mekanikleri öğretene kadar canım çıkmıştı :D. O günden sonra bir daha oyun girmedik zaten.

Ama bilen birisiyle çok rahat oynanır. Güzel ve tatlı bir oyun.

Allah razı olsun hocam en sevdiğim oyun türü olan platform türünde 2 kişilik bir oyun önermişsiniz. Arkadaşımla oynayacağım bende :)

Türü seviyorsanız belki oynamışsınızdır ama Unravel Two da çok güzel arkadaşımla çok nezih dakikalar yaşamıştık eğlenceliydi. İyi oyunlar dilerim arkadaşla daha eğlenceli oluyor bilmeyen birisine oyun öğretmek çok zor ben denemiştim başarısız oldum hem o beceremediği için sinir oluyor hem ben öğretemediğim için sinir oluyorum bilmeyen biriyle oyun oynamak can sıkıcı.

Türü seviyorsanız belki oynamışsınızdır ama Unravel Two da çok güzel arkadaşımla çok nezih dakikalar yaşamıştık eğlenceliydi. İyi oyunlar dilerim arkadaşla daha eğlenceli oluyor bilmeyen birisine oyun öğretmek çok zor ben denemiştim başarısız oldum hem o beceremediği için sinir oluyor hem ben öğretemediğim için sinir oluyorum bilmeyen biriyle oyun oynamak can sıkıcı.

Hocam ben Unravel 2 A Way Out It Takes Two Cuphead Stardew Valley Overcooked 1-2 neredeyse bütün Co-op oyunları oynadım nedense Co-op oyunlar çok sarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı