Kız bana çok aşık, ne yapmalıyım?

Elfindo

Centipat
Daha fazla  
Olay şöyle başladı aynı sınıftayız derste sürekli beni seyrediyordu dikkatimi çekti sonra bir gece sosyal medyadan çok resmi bir şekilde bana aşkını itiraf etti. Daha sonra konuşmaya başladık 1 defa buluştuk ama ben pek ısınamadım daha sonra 2 hafta sürekli istemiyor musun beni yazmaya başladı bende zamana ihtiyacım var deyip geçiştirdim sonra da şu an hazır değilim arkadaş kalalım falan dedim her neyse ben 16 yaşındayım daha önce gerçek manada bir sevgilim olmadı hepsi basit şeylerdi ben kızı tam olarak tanımıyorum orta güzellikte bir kız sizce ne yapmalıyım?
Bu olayların üstünden 3 ay geçti ama kız hala beni sevdiğini söylüyor derste bakışlarını üstümde hissediyorum ve rahatsız oluyorum sizce onu üzmeyip şans vermeli miyim yoksa salınır mı?
Dediğim gibi daha önce hiç sevgilim olmadı.

Hoşlanmadığın biriyle sevgili olmak gibi bi hataya düşme. Eğer sevgili olup, ayrılırsan kızı daha çok üzersin.

Benim sana önerim, kızla vakit geçirmeye başla. Bi kaç hafta beraber bir şeyler yapın. Hem daha sağlıklı bir karar alırsın, hem de kızı çok üzmemiş olursun.

Hoşlanmadığın biriyle sevgili olmak gibi bi hataya düşme. Eğer sevgili olup, ayrılırsan kızı daha çok üzersin.

Benim sana önerim, kızla vakit geçirmeye başla. Bi kaç hafta beraber bir şeyler yapın. Hem daha sağlıklı bir karar alırsın, hem de kızı çok üzmemiş olursun.
Tamamdır deneyeceğim, teşekkürler

Geri
Yukarı