Aşık oldum ne yapmalıyım?

Bi durum güncellemesi alabilir miyiz?
Usteki yazdığından sonra kız ile daha konuşm(a)madım denk gelmiyoruz sınıfı gitsem anlarlar

Usteki yazdığından sonra kız ile daha konuşm(a)madım denk gelmiyoruz sınıfı gitsem anlarlar
@#₺ çukuruna düşük resmen

Birde kıza knk fln desem sıkıntı olurmu nasıl hitap edeyim? Yoksa ismine cım,cim ekimi getireyim

@387314
Sakın sevdiğin kızla "Ya kankaa" samimiyetine girme :D Öyle aşırı sarkık bir biçimde cim, cüm de deme bence. Normal hitap et. Belki açılır, onay alır, ilerlersen sevgilim falan dersin.

@387314 Söyle, n'olacak laf arasında bu arada İnstagram'ın neydi diye sor. Heh ben Instagram kullanmadığım için bilmiyorum o muhabbeti, anormal karşılar mı falan. Hiç kimseye Instagram'ı nedir sormadım şu ana kadar :)

Kız yüz verse ertesi gün koluma takarım da 😁😅

Kız yüz verse ertesi gün koluma takarım da 😁😅
Kız çok arkadaş canlısı birisi çoğu kişi ile samimi baya

Güncelleme;
Arkadaşlar bu işlerin gereksiz olduğunu anladım kızla olan muhabbetimi ve diğer şeyleri kestim normal insan gözüyle bakıyorum artık bir duyguda hissetmiyorum artık derslerime daha yoğunlaşacağım
Teşekkürler

Son düzenleme:
Güncelleme;
Arkadaşlar bu işlerin gereksiz olduğunu anladım kızla olan muhabbetimi ve diğer şeyleri kestim normal insan gözüyle bakıyorum artık bir duyguda hissetmiyorum artık derslerime daha yoğunlaşacağım
Teşekkürler
Tam olarak 1 haftada bu kadar hızlı değişmesi garip ama tamamdır, hayırlısı olsun :)

Geri
Yukarı