Kız bana yakınlaşmaya çalışıyor

Merhaba arkadaşlar. Ben 12. sınıf sayısal öğrencisiyim. Bugün okulda kütüphanede bir kız bayağı uzun baktı, sonra gülümsedi. Sonra da yanıma oturup oturamayacağını sordu. Ben de evet dedim. Kız 11. sınıf. Sonra sohbet ettik, okul bahçesinde sohbete devam ettik.

Yarından itibaren hep geleceğim dedi kız. Ancak arkadaşlar, benim sınava çok az bir zamanım kaldı. Bu kız sevgili olmak istiyor olabilir. Ben TYT-AYT sınavımı riske etmek istemiyorum. Yarın konuşup, bu durumun arkadaşlıktan öteye geçemeyeceğini söyleyeceğim. Ben kıza ara sıra buluşuruz dedim bir de. 😳

Siz ne tavsiye verirsiniz? Nasıl konuşmalıyım veya yapabileceğim başka bir şey var mı?
@KufurbazHaydo hocam sizi de beklerim.
Nerede oturduğunu sorduktan sonra "Sınavdan sonra kesinlikle seninle buluşacağım" de, sınavdan sonra da kızın evine gidebilirsin.
Ama reddedildini sanmasın ona söyle de. Kendini platonik zanneder çünkü.

Benim verdiklerimi de yaparsan ilişkin ömür boyu sürer.
Hocam sizin desteğinizi de belirtmediğim için kusura bakmayın lütfen. Kaçırmışım. Sağ olun. Bu konuya yazan herkesin düşüncesini tartıp, ölçeceğim. Kızın hâl ve hareketine göre de ilerleyeceğim.

Hocam sizin desteğinizi de belirtmediğim için kusura bakmayın lütfen. Kaçırmışım. Sağ olun. Bu konuya yazan herkesin düşüncesini tartıp, ölçeceğim. Kızın hâl ve hareketine göre de ilerleyeceğim.

Sonuç nedir hocam? Ben de yeni okudum, merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuç nedir hocam ben de yeni okudum merak ettim.
Tabii hocam, ben de yazacaktım. Sizin mesajınız da aracı oldu.

Maalesef ki kızla hâlen arkadaşlığımız ya da birlikteliğimiz devam ediyor. Mesela bugün yaşadıklarımı anlatayım.

Bana bugün boş bir sınıfa gidelim, daha rahat çalışırız falan dedi. Garip karşıladım fakat gittik. Kütüphanede rahat etmediğinden demiş sınıfa gidelim diye. Sınıfta da bir kız varmış. Bu arada ben yakın temasa hatta arkadaşlık ilişkisinin fazlasına karşıyım. Eğer ki kız bu yönde bir harekette bulunur veya teklif ederse direkt redderim. Geri dönecek olursak, kimya çalıştık.

Okulda yan yana yürüdüğümüz için etraftakiler dikkatlice bakıyor. Şahsen bu durumdan rahatsızlık duyuyorum. Benim derslerim ile anılmam gerekir okulda. Bilmiyorum, tavsiyenize açığım hocam.

Hatta müdür yardımcısı kimya çalışmak için girdiğimiz sınıfa bir iş için geldi. Kapınız açık kalsın dedi. Bu bile beni etkiledi.

Şu anki düşüncem ise şu: Pazartesi okula gitmeyeceğim ancak salı günü gideceğim ve ona şimdiki birlikteliğimizin arkadaşlıktan fazlasına gitmeyeceğini belirteceğim. Zira daha öğle arasında beni aşağıya kadar uğurla dedi. Amacı arkadaşlık mı sevgili olup millete hava atmak mı bilemedim.

Tek bildiğim bir düşünce varsa da bu, ona durumumuzun gidişatı hakkında konuşmak. (@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam size de etiket atıyorum.)

Son düzenleme:
Bence kız yanlış bir şey yapmıyor, tanışmak için bir şeyler yapmalı insanlar. Kalbi kırılmasın diye her dediğini yaparsan o da farklı anlamlar çıkarır, hatalı olan sensin. Ne olup olmayacağını direkt söyle, insanları oyalama.

Yeni konular

Geri
Yukarı