Kız bana yakınlaşmaya çalışıyor

Merhaba arkadaşlar. Ben 12. sınıf sayısal öğrencisiyim. Bugün okulda kütüphanede bir kız bayağı uzun baktı, sonra gülümsedi. Sonra da yanıma oturup oturamayacağını sordu. Ben de evet dedim. Kız 11. sınıf. Sonra sohbet ettik, okul bahçesinde sohbete devam ettik.

Yarından itibaren hep geleceğim dedi kız. Ancak arkadaşlar, benim sınava çok az bir zamanım kaldı. Bu kız sevgili olmak istiyor olabilir. Ben TYT-AYT sınavımı riske etmek istemiyorum. Yarın konuşup, bu durumun arkadaşlıktan öteye geçemeyeceğini söyleyeceğim. Ben kıza ara sıra buluşuruz dedim bir de. 😳

Siz ne tavsiye verirsiniz? Nasıl konuşmalıyım veya yapabileceğim başka bir şey var mı?
@KufurbazHaydo hocam sizi de beklerim.
Kral kafana göre takıl da, herhangi bir kız bana öyle gelse sınavı okulu bırakırdım. Tabii ki bu benim düşüncem, size her gün kız yazıyo da olabilir 😅

Kral kafana göre takıl da, herhangi bir kız bana öyle gelse sınavı okulu bırakırdım. Tabii ki bu benim düşüncem, size her gün kız yazıyo da olabilir 😅
Hocam normalde geçen sene ilk defa bir kıza açıldım, reddedildim. Bir kızın gelip, benimle arkadaşlık kurmasını ben beklemiyordum. Hele ki son senem. Geçen sene olsa, vakit ayırırdım. Hatta ben de daha motive olurdum.

Ama benim sınava az vaktim kaldı ve eksiğim çok var. Özdebir AYT'de 15 net yaptım. Benim bunu en az 55'e çıkarmam lâzım.

@bbiwy ve @Akintuna hocam o beni reddeden kız geçen seneki kız. Bu farkı olan. Herhalde yanlış anlaşılma oldu.
Reddedilmediysen ondan ayrılmamalısın, platonik aşk yararlı bir şey eğer öyleysen. Çoğu kişi bu yüzden konu açıyor platonik aşklarına kavuşamayınca.
Benim de açtığım oldu.
Arkadaş olmaya bak :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı