Kız benden hoşlanıyor olabilir mi?

Nostalji olabilir, can sıkıntısı olabilir, ne yapıyorsun, nerelerdesin merak etmiş olabilir, arkadaşça yaklaşmak istemiş olabilir...

Ben de mesela can sıkıntısından WP'den konuşmadığım kişilere bakarken orta okulda önümdeki sırada oturan kızı gördüm, yazdım hal hatır sordum bir kaç saat güldük eğlendik, eski zamanları andık. Bu kadar.

Nostalji olabilir, can sıkıntısı olabilir, ne yapıyorsun, nerelerdesin merak etmiş olabilir, arkadaşça yaklaşmak istemiş olabilir...

Ben de mesela can sıkıntısından Wp'den konuşmadığım kişilere bakarken orta okulda önümdeki sırada oturan kızı gördüm, yazdım hal hatır sordum birkaç saat güldük eğlendik, eski zamanları andık. Bu kadar.

Evet olabilir. Ama biliyorsunuzdur Instagram'da birini bulmanın en kolay yolu ortak arkadalardır. Ve bizim hiçbir ortak arkadaşımız yokken onun önerilenler kısmına çıktığımı pek sanmıyorum. Beni bulmasının tek yolu ismimi ve soyismimi aratmak. Üstelik kızı ben hatırlamazken o benim her seyimi hatırlıyor. Ben bile anneme sordum ki bu kızı tanıyor musun kimdir falan diye, söyledi kim olduğunu da anca öyle hatırladım kız buradan taşındıklarında 7 yaşında falanmış üstelik. Bilmiyorum belki de dediğiniz gibidir. Bana çok garip geldiği için size de sorayım dedim.

Arayıp bulmuştur elbet. 7 yaşındayken taşındılarsa onun da seni pek tanıdığını/hatırladığını sanmam. 12 yıl önce görüştüğü birinden bir anda sevgili olarak hoşlanacağını sanmam.

Belki küçüklük fotoğraflarına falan bakarken hatırlamıştır, aa böyle biri vardı bir de deyip aratmıştır. Bulunca da halini hatırını sormak istemiştir.

Açılın, ben doktorum. Ya da doktor olmayabiliriz ama hastamız çok.

Takip isteği ve hal hatır sormadan direkt hoşlantı durumunu çıkaramayız. Eğer senin hoşlantın olduysa muhabbeti ilerletmeye ve arkadaşlığın ötesine geçmeye bakacaksın. Kadınların kabuğunu soymadan içinden ne çıkacağını bilemezsin. Kapalı kutular.

İşin kolay çünkü ilk adımı kız atmış. Zor olan kısım bitmiş, şimdi tek yapman gereken konuşup duygularını anlayabilmek.

Kız seni küçüklükten tanıyormuş bir merak etmiş. İşte hemen sevgili meselesine girmeyin :D.

Öyle bir düşüncem yok onun hakkında. Benden hoşlansa bile gidip de hemen sevgili olmam. Sadece garibime gitti dediğim gibi.
Açılın, ben doktorum. Ya da doktor olmayabiliriz ama hastamız çok.

Takip isteği ve hal hatır sormadan direkt hoşlantı çıkmaz. Eğer senin hoşlantın olduysa muhabbeti ilertletmeye bak. Kadınların kabuğunu soymadan içinden ne çıkacağını bilemezsin. Kapalı kutular.

Aslında şöyle. Ben yazın telefonuma bakarken bu kız, ben daha takip isteğini kabul etmeden Instagram'dan bana mesaj atmış. Ondan sonra öyle konuştuk işte. Ona karşı bir hissim yok şu anda.

Öyle bir düşüncem yok onun hakkında. Benden hoşlansa bile gidip de hemen sevgili olmam. Sadece garibime gitti dediğim gibi.

Aslında şöyle. Ben yazın telefonuma bakarken bu kız, ben daha takip isteğini kabul etmeden Instagram'dan bana mesaj atmış. Ondan sonra öyle konuştuk işte. Ona karşı bir hissim yok şu anda.
Hoşlanmadığın halde aylar sonra konuyu bulup yazmış gibi duruyorsun. Emin misin? 🧐

Geri
Yukarı