Kız benden hoşlanıyor olabilir mi?

Durup dururken neden sana yazsın ki? Burada bir hoşlanma var. (Bence)

Bende öyle düşündüm. Aslında ben çok küçükken 7 yaşında falanken hep Erzurum'a gider gelirdik ( göz muayenesinden dolayı) ve bizimle birlikte benden 1 2 yaş küçük bir kız ve anne babası da gelirdi. Sanırım bu kız o ama ne yüzünü ne ismini hatırlıyorum. Anneme sorduğumda zaten tanıdı kızı.
Gönder bir limon bak nasıl tekrar konuşuyorsunuz :)

Hocam bahsettiğiniz şey muhtemelen komik anlayamadım ne demek istediğinizi 😀

Dediğim gibi, benimle her konuşan kızı benden hoşlanıyor diye düşünecek bir insan değilim. Yanlış da anlamam bu durumları ama aradan uzun bir zaman geçtiği için garibime gitti. Nereden baksanız 12 sene falan önce taşınmışlar işte buradan öyle düşünün.

Ara sıra kafamıza takılan bir düşünce olur "ulan bu nabıyor şu an acaba" diye. Belki o da böyle düşündüğü için merak edip yazmış olabilir. Çok sık yazmıyorsa size merak ettiğinden falan yazmış olabilir.

Bende öyle düşündüm. Aslında ben çok küçükken 7 yaşında falanken hep Erzurum'a gider gelirdik ( göz muayenesinden dolayı) ve bizimle birlikte benden 1 2 yaş küçük bir kız ve anne babası da gelirdi. Sanırım bu kız o ama ne yüzünü ne ismini hatırlıyorum. Anneme sorduğumda zaten tanıdı kızı.

Hocam bahsettiğiniz şey muhtemelen komik anlayamadım ne demek istediğinizi 😀

Hocam Elraenn'den kalmış aklımda. 🙂 Limon = Elraenn

Yeni konular

Geri
Yukarı