Sevdiğim kız beni seviyor mu?

45Bilal12

Yoctopat
Daha fazla  
16 yaşındayım gittiğim yabancı dil kursunda bazen beraber derse girdiğimiz bir kızı seviyorum. Aramızda fazla samimiyet yok ama biraz konuşmuşluğumuz var. Kız genellikle yanıma yakın oturmaya çalışıyor sonradan geldiğinde. Benimle bir şekilde muhabbet başlatmaya çalışıyor ama yani genelde kısa sürüyor ben sürdüremiyorum. Ondan önce kursta olan başka bir kız ile bir gün konuşmaya başladılar teneffüste ben masanın en uzak kısmındaydım. Duyabildiğim kadarıyla sevgililer hakkında konuştular ve sevdiğim kızın sevgilisi yokmuş. Beraber o akşam erkenden çıkıp dışarıya dolaşmaya gittiler. Ertesi gün geldiğimde kızın yanına oturdum benim onları duyabileceğimi biliyorlardı. Ben telefona bakıyordum. Onlar kitaplar hakkında konuşurken bir anda konu nasıl olduysa bir noktaya geldi. Sevdiğim kız aynen şöyle dedi "hani lisede aşk mektubu yazıp sıranın üstüne koyarlar ya...". Sonra diğer kız aynı okuldan mıydı diye sordu. Sevdiğim kız hayır diyerek kafa salladı. Sonra diğer kız bana dönerek sen hangi okuldandın dedi söyledim sonra konuşmadılar. Ben bunları bağlayarak beni sevdiğini düşünüyorum ama emin olamıyorum. Reddedilmekten korkuyorum emin olmadan hareket etmek istemiyorum.

Kursumun biteceğini 1 hafta kaldığını belki tekrardan alabileceğini bu olaydan sonra söylemiştim yanında başka insanlar da varken 1-2 kez. Diğer kızında kursu o hafta bittiği için arkadaşı kalmamıştı. Ona biteceğini söylediğimde tekrardan almamı ben olmazsam sıkılacağını söylemişti.

Ben tekrardan 8 ay kurs aldım ilerletmek için bol bol zamanım var ama reddedilirsem kursa gittiğimde nasıl devam edeceğim diye korkuyorum. Onunda benden hoşlandığından emin olmak istiyorum.

Kızın numarası hiçbir şeyi yok bende alacak kadar sohbeti ilerletemedim. Sizce o da beni seviyor mudur?

Geri
Yukarı