Kız çocuğu doğma olasılığı kesin olabilir mi?

hisa karaali

Decapat
Yer
Ispanya madrid
Daha fazla  
Meslek
Avukat
Merhaba. Önce derdimi anlatayım. Ben bir erkek olarak kız çocuğu istiyorum çünkü 2 erkek kardeşle büyüdüm hayvandan farkımız yoktu. Çocukluktan beri kız çocuğu hayalim var. Eşim ise daha olaya serin bir şekilde bakıyor. Ben de bakmak istiyorum ama olmuyor işte. Sizce bir çocuğu kız olma durumu tam olarak kesin olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Önce derdimi anlatayım. Ben bir erkek olarak kız çocuğu istiyorum çünkü 2 erkek kardeşle büyüdüm hayvandan farkımız yoktu. Çocukluktan beri kız çocuğu hayalim var. Eşim ise daha olaya serin bir şekilde bakıyor. Ben de bakmak istiyorum ama olmuyor işte. Sizce bir çocuğu kız olma durumu tam olarak kesin olabilir mi?
Sağlıklı olsun da hocam, gerisi fasa fiso.

Tüp bebekte olma ihtimali var diye hatırlıyorum. Göz rengi, cinsiyet vb seçilecek durumda ama kullanımı yasal değil yanılmıyorsam. İnternette aratarak cevabını bulabileceğiniz bir soru.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesin olarak cinsiyeti belirleyemezsin, bu Allah'ın elinde olan bir şey. Hayırlısıyla sağlıklı, sıhhatli olsun gerisi çok mühim değil hocam. Nasip olacaksa zaten olur. Gidip doğal olmayan yolları tercih etmeyin.
Eğer X kromozomlu spermi bulup yumurtayı kendim döllersem ben Allah mı oluyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı