Kız arkadaşım hamile kalmış olabilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evlenmeden cinsel ilişki yaşasa benim için bir sorun teşkil etmez. Ancak tabii işin içinde detaylarda var, sevgilisi nasıl biri gibi detaylar. Gidip de kekonun tekiyle sevgili olursa o zaman sıkıntı olur.

Siz gidin çocuk yapin buyutun sonra gelin bu konuyu tartisalim:)

Çocuk tırnak içinde cümlede seks kelimesini kullanıp bir de üzerine sansür atmış. 🤣

@Limosed Bir gebelik testi alın eczaneden, zaten çok ucuz bir şey. Pozitif değilse arkadaşın bir doktora görünsün stresten veya farklı hormonal bozukluklarından gecikmiş olabilir.

Siz gidin çocuk yapin buyutun sonra gelin bu konuyu tartisalim:)

Bir şey üzerine tartışmak için illaki o şeyi yapmaya gerek yok. Forum için de siyaset de tartışıyoruz ancak hiçbirimiz herhangi bir parti de başkanlık yapmıyoruz. Bunları geçtim düşünüyorum ama aklıma cinsel ilişkiye girmemesi için herhangi bir sebep gelmiyor.

Bir şey üzerine tartışmak için illaki o şeyi yapmaya gerek yok. Forum için de siyaset de tartışıyoruz ancak hiçbirimiz herhangi bir parti de başkanlık yapmıyoruz. Bunları geçtim düşünüyorum ama aklıma cinsel ilişkiye girmemesi için herhangi bir sebep gelmiyor.

Hocam arkadaş arkadan mı girmiş? Ve boşalmadım diyor eğer yaptıysa nasıl gelmemiş. Ve dediğiniz gibi cinsel ilişkiye girmemesi için hiçbir sebep yok. Belki bizlerde gireceğiz ben tiksiniyorum ama yapacak bir şey yok hayat sonuçta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı