Kız durduk yere soğuk yapmaya başladı

Çok hatan var evet başarılı olabilirsin ama istediğin kadar başarılı ol özgüvenli olmazsan işine yaramaz. Dünya al gülüm ver gülüm dünyası. Bir çıkarın olmadan hem vaktini hem de paranı kaybediyosun. Ama konunun kadınla alakası olduğunu düşünmüyorum kim olursa olsun sebepsiz yere iyilik yaparsan küçük duruma düşersin.

Vakit kaybının yanında da para ve şeref kaybı. İnsanlar bu tarz şeyleri nasıl yapabiliyor aklım almıyor. Kendi öz saygınızı ne ara, nasıl bu kadar yitirdiniz?

Hocam daha dediğim gibi pek bir deneyimim yok 100-200 TL koymaz bana ama dediğinizde haklısınız aptallık ettim.

Çok hatan var evet başarılı olabilirsin ama istediğin kadar başarılı ol öz güvenli olmazsan işine yaramaz. Dünya al gülüm ver gülüm dünyası. Bir çıkarın olmadan hem vaktini hem de paranı kaybediyosun. Ama konunun kadınla alakası olduğunu düşünmüyorum kim olursa olsun sebepsiz yere iyilik yaparsan küçük duruma düşersin.

Konuşmayı kestim zaten deneyim olmuş oldu daha acemiyim bu konularda.

@arenAdam01 evet ders alırsan sorun yok zaten. Tavsiyem uzak mesafe ilişkisine kız dünya güzeli olsa bile girme.

Haklısınız akıllanmış oldum böylece.

İdrak etme yeteneği asgarinin bir tık üzerinde olan herkes ne demek istediğimi anlar. Forumdaki diğer arkadaşlara bırakıyorum bu topu.

En iyisi konu kapatılsın onunki de farklı bir görüş açısı diyelim.
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Forumda daha yeniyim sanırım ben isteyince konu kapanmıyormuş. :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı