Kız garipsin ama komiksin dedi

FurkqnnEfe

Picopat
Sınıftan bir kızla konuşuyordum (normal şekilde) sonra garipsin ama komiksin dedi, neden? Normalde çok takmam ama komik olmaya çalışmıyorum, neden böyle dedi şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garipsin ama komiksin derken arada ama olduğu için garipsini kötü anlamda demiş, yani yaptığın hareketlerden rahatsız olmuş. Belli ki kendisi olgun, ağır başlı birisi ve fazla cıvık, eğlenceli hareketlerden hoşlanmıyor. Sadece kişiliği farklı, seninle duyguları uyuşmamış ama onu eğlendirebiliyosun.. Bilemiyorum.. İlişki açısından konuşmam gerekirse çok karışık hisler olabilir, güldürdüğün için sevebilir veya olgun, ağır başlı birini arzulayabilir. O da sen olmuyorsun, biraz şaklaban muamelesi yapmış gibi de geliyor. Çok fazla ihtimal var kanka, kıza sor. Sorunca hassas ve alıngan olduğunu düşünecek ama önden söyleyeyim.

Garipsin ama komiksin derken arada ama olduğu için garipsini kötü anlamda demiş, yani yaptığın hareketlerden rahatsız olmuş. Belli ki kendisi olgun, ağır başlı birisi ve fazla cıvık, eğlenceli hareketlerden hoşlanmıyor. Sadece kişiliği farklı, seninle duyguları uyuşmamış ama onu eğlendirebiliyosun. Bilemiyorum. İlişki açısından konuşmam gerekirse çok karışık hisler olabilir, güldürdüğün için sevebilir veya olgun, ağır başlı birini arzulayabilir. O da sen olmuyorsun, biraz şaklaban muamelesi yapmış gibi de geliyor. Çok fazla ihtimal var kanka, kıza sor. Sorunca hassas ve alıngan olduğunu düşünecek ama önden söyleyeyim.

Ama durduk yere dedi anlamadim sohbet ederken durduk yere dedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı