Kız ile sohbet başlatma

Şeyi kastediyorum. Bazı konularda internetten öğrenip bilgi sahibi olup biliyormuş gibi davranabilirsiniz. Ama gitmediğiniz yere gitmiş, görmüş gibi davranmamak lazım. Cafe, bar gibi yerler olurda tatil yerlerine gitmiş gibi davranırsanız bir fotoğraf ister sonra photoshopçu ararsınız 😂

Kısaca yalan söyleyecekseniz ucundan dönebilir şeyler söyleyin. Bir şey söylerken ilerisini düşünmeden söylemeyin :)

Zaten 5-10 kızdan sonra açılırsınız. Bu korkular vs sadece başlarda oluyor. Ha ben sadece evleneceğim kadını isterim diyorsanız da onun için kendinizi geliştirin.

Örnek olarak giyiminize kuşamınıza ve saçınıza dikkat edin. Yüzünüze maske yapın. Kaşlarınıza göz altlarınıza dikkat edin. Kulaklarınız temiz olsun. Düz tshirt yerine gömlek giyebilirsiniz. Kışın atkı kullanın gibi.

Uzun lafın kısası kendinize iyi bakın. Aynaya baktığınızda süperim be diyerek kendinize güvenip çıkın :) Siz kendinize güvenirseniz zaten gerisi gelir.

Zaten üstteki ve bu dediklerimden aşağı yukarı fikriniz oluşmuştur.

Son olarak a b ve c planı kurun kafanızda. Hedefiniz a dan hoşlanmazsa b sohbetine bden hoşlanmazsa cye geçebilesiniz :)

Kız sizden hoşlanıyorsa kendide sohbet açar. Sohbete devam eder. Güler eğlenir. Telefonuna bakıyorsa sizinle ilgilenmiyorsa konu değiştirin. Kızların geç cevap yazması görüldü atıp cevap yazmaması gibi şeylere takılmayın. Sizin dışınızda biriyle konuşuyorda olabilir. Pes etmeyin. Ona özen gösterin. İmkanınız varsa konuştukça sevdiği şeylerden hediyeler gönderin.
Anlatmaktan istediğiniz şeyi biliyorum. Öylesine yazdım :D.

Şeyi kastediyorum. Bazı konularda internetten öğrenip bilgi sahibi olup biliyormuş gibi davranabilirsiniz. Ama gitmediğiniz yere gitmiş, görmüş gibi davranmamak lazım. Cafe, bar gibi yerler olurda tatil yerlerine gitmiş gibi davranırsanız bir fotoğraf ister sonra photoshopçu ararsınız 😂

Kısaca yalan söyleyecekseniz ucundan dönebilir şeyler söyleyin. Bir şey söylerken ilerisini düşünmeden söylemeyin :)

Zaten 5-10 kızdan sonra açılırsınız. Bu korkular vs sadece başlarda oluyor. Ha ben sadece evleneceğim kadını isterim diyorsanız da onun için kendinizi geliştirin.

Örnek olarak giyi minize kuşamınıza ve saçınıza dikkat edin. Yüzünüze maske yapın. Kaşlarınıza göz altlarınıza dikkat edin. Kulaklarınız temiz olsun. Düz tshirt yerine gömlek giyebilirsiniz. Kışın atkı kullanın gibi.

Uzun lafın kısası kendinize iyi bakın. Aynaya baktığınızda süperim be diyerek kendinize güvenip çıkın :) siz kendinize güvenirseniz zaten gerisi gelir.

Zaten üstteki ve bu dediklerimden aşağı yukarı fikriniz oluşmuştur.

Son olarak a B ve C planı kurun kafanızda. Hedefiniz adan hoşlanmazsa b sohbetine bden hoşlanmazsa cye geçebilesiniz :)

Kız sizden hoşlanıyorsa kendide sohbet açar. Sohbete devam eder. Güler eğlenir. Telefonuna bakıyorsa sizinle ilgilenmiyorsa konu değiştirin. Kızların geç cevap yazması görüldü atıp cevap yazmaması gibi şeylere takılmayın. Sizin dışınızda biriyle konuşuyorda olabilir. Pes etmeyin. Ona özen gösterin. İmkanınız varsa konuştukça sevdiği şeylerden hediyeler gönderin.

Hepsini yapıpta 0 dönüş görüyorsanız hiç uğraşmayın. Vakit kaybına gerek yok. Tabi yine sizin bileceğiniz iş. Umarım sonuç alırsınız.

Vallaha hocam sabaha kadar konuşsanız dinlerim bayağı etkileyici anlatımınız var diksiyonunuzda iyi sanırım :D

Sitede bir kızdan hoşlanıyorum. İstersem Instagram'ını bulabilirim, kardeşini tanıyorum. Ama Instagram'dan sapık gibi yaklaşmak istemiyorum. Kız da evden çok nadir çıkıyor. 1 kere gördüm çıktığını. Hep balkonda, annesi ile konuşuyor. Köpek ile yanına gidip sohbet başlatmak istiyorum. Annesinin babasının yanında mı konuşayım kızla? Kızın da yaşını bilmiyorum, benden 1 yaş büyük gibi duruyor. Ne yapmam lazım?
Naber güzelim de sohbete gir kız zaten senden hoşlancak soda falan ısmarla

Yeni konular

Geri
Yukarı