Başka sınıftaki kız ile sohbet etmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xenia

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Bizim okulda bir kız var. Kızdan hoşlanıyorum ama kız benden 1 yaş büyük benim için bir sıkıntı yok. Sıkıntı şu ki sınıfta ki erkeklerin yarısı kıza yürümeye çalışıyor. Çoğu bunu sevdiği için değilde başka şeyler için yapıyor. Ben bu kıza ne diye muhabbet açabilirim ? Birde şu geçiyor aklımdan. Bir şekil kıza açıldım hadi sevgilide olduk. Bu sınıftaki çocuklar hala kıza yürümeye çalışmaya devam ederler mi ? Yeni okula geldiğim için daha kişilikleri tam kafamda yer edinmedi.

Eğer sert biriysen yürümeye devam etmezler diye düşünüyorum. Fakat o kızın başı boş olduğunu hissettirmemen lazım erkeklere. Demek istediğim şu ki, o erkeklere o kızın senin sevgilin olduğunu belli et.

Çocukların haberi var mı senin hoşlandığından ?

Çok kavga olur. Ama başka sınıftan biriyle birlikte olmanında getirileri var, ayrıldığınızda her gün aynı sınıfta dip dibe oturup birbirinizi görmezden gelmeye çalışmazsınız. Ama dediğim gibi zaten büyük sınıflar, çok kavga olur. Bırak daha tanışmadığın bir kız için değmez.

Çocuklar biliyor ama bir şey dersem onlarda bende hoşlanıyorum ayağına getiriyor.

Öncelikle bu kızın sana olan durumunu kendince ölç sonra bu durumu birkaç kişiye teyit ettir ve sonra git kıza açıl kız kabul ederse gerisi adamsa olaya karışmaz karışırsa çok kavga olur. Asıl soru bu kız kavga edecek kadar önemli mi ? bunu sor kendine kollarını sıva ve dal.

Ölçmek sorun işte. Daha tanışmadan benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamam bayağı zor. Kavga işi sorun değil zaten.

Güzel kardeşim eğer gerçekten seviyorsan bunu ona hissettirmeye çalış. Diğerlerine gelince o zaten senin sevgini anlayınca ve sana değer verince diğerleri bir şekilde aradan çekilir. Ayrıca o senden hoşlanmasa bile eğer çok seviyorsan bu ilginden mutlaka etkilenecektir. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. :)

Eyvallah baba sağolasın.

Eğer kızın sevgilisi yoksa direk söyle şansını dene.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı