Kız Meselesi

Git derslerini çalış gece gündüz. İlerde kızların faydası olmadığını gördüğünde çok iyi anlayacaksın. Dershaneye gidiyorsun kız falan uğraşıyorsun. Çok yanlış bir tutum bu. Aklını başka şeylere çalıştırma hep aklın, teknolojide, üretilen şeylerde, derslerde olsun. Zaten bu dediklerimi yaparsan mevkinden dolayı etrafın istemediğin kadar kızla dolup taşar. Biraz çıkıştım kusura bakma ama bir nasihat olarak al söylediklerimi. Gerçekten inan bana hayat çok zorlaşıyor yaş ilerledikçe.

Not: Kızlardan uzak dur dedim. Ama arkadaş olma demedim.

Sadece teknoloji veya dersler üzerine kurma bence hayatını, ben çok zararını gördüm.
İnsan, insanlar ile iletişim halinde olmalıdır. Yalnızca makinelerle veya kitaplarla değil.

Eğer kızdan hoşlanıyorsan sakın ha ona "kanka, kardeşim" deme. Yarın birgün başını ağrıtır. Yerinde olsam iyi ilişkiler kurarım daha sonra da olan olur.

Sadece teknoloji veya dersler üzerine kurma bence hayatını, ben çok zararını gördüm.
İnsan, insanlar ile iletişim halinde olmalıdır. Yalnızca makinelerle veya kitaplarla değil.
Konuyla alakası yok ama senin her cevabın nedense güzel. Bu arada arkadaş için de düşüncemi söyleyeyim. Bence arkadaş olarak kal , abartma. Eğer lisedeysen derslerine daha da önem ver.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı