Kız ne demek istiyor?

Erkeksin tabii ki kadınlarla ilgileneceksin, bu doğal bir şey. Bana kalırsa beraber zaman geçirin ama çıkma teklifi falan etme. Samimiyetin ilerleyince kendiliğinden gelişecektir her şey.
Hocam zaten bir erkeğin bir kıza ilgi duyması normal bir şey. Ancak bizim okuldakilerin çoğu sırf kızın bacak arası için sevgili oluyor aşşağılık yaratıklar. Sevgi saygı yok. İşini görünce de af edersiniz s....tiri çekiyorlar.

Sunucu çöktü o yüzden bu kadar mesaj art arda gitmiş.

Sana bir tecrübemi anlatayım. 11.sınıf da aynı sınıfta bir tane kız var ismi Ayşe olsun. Bu kız devamlı her ders bana bakıyor, gözlerini asla ayırmıyor. Sonra tesadüfen kızın ön sırasına oturdum, kız bana aynı şöyle dedi. Devamlı burada oturur musun? Bunu deyince anladım benden hoşlandığını. Hiç tecrübem yok, kızlarla nasıl konuşulur böyle bir olay da ne yapılır falan 0 bilgi. Bu kızla konuşmaya başladık o zamanlar samimi arkadaşlarıma mesajları gösteriyordum nasıl sizce diye. Arkadaşlarım bu kız sana aşık falan dedi. Sonra bende kendimi kaptırdım kıza. Kızdan hoşlanmıyordum ilgi alınca ister istemez hoşlandım. Devamlı yazmaya başladım ve sonuç kızı kendimden soğuttuktan sonra anladım hatalarımı. Kızlar rekabeti ve ulaşılması zor olan kişiler için mücadele vermeyi severler bu yüzden sen, sen ol kıza ilgi verme. Samimiyetin olsun ama o dozu ayarla kendine göre. Dediğim gibi asla kendini kaptırma. Ne sürekli yaz, ne de nadiren yaz. Baktın kızdan hoşlanıyorsun uzatmanın bir anlamı yok. Ne gerekiyorsa söyle kıza. Kasma kendini kızın yanın da kendin ol. Kız senden hoşlandıysa kendin olduğun için hoşlanmıştır. Kızı kendinden soğutma. Diyeceklerim bu kadar varsa aklın da bir soru sorabilirsin.
Hocam yine yazdı hemen cevap vereyim mi yoksa 1-2 saat sonra mı?

Son düzenleme:
Hocam zaten bir erkeğin bir kıza ilgi duyması normal bir şey. Ancak bizim okuldakilerin çoğu sırf kızın bacak arası için sevgili oluyor aşağılık yaratıklar. Sevgi saygı yok. İşini görünce de af edersiniz s...tiri çekiyorlar.

Sunucu çöktü o yüzden bu kadar mesaj art arda gitmiş.

Hocam yine yazdı hemen cevap vereyim mi yoksa 1-2 saat sonra mı?

Fazla bekletmeden yaz kızı kendini soğutma. Naber dedi 2 veya 3 dk bekle iyiyim falan yaz muhabbet açılırsa hiç bekletme konuş. Konuşurken ağır ol fazla ilgi verme. Agir ol derken çocuksu davranma yani kendin ol. Kızı güldür eğlendir.

Fazla bekletmeden yaz kızı kendini soğutma. Naber dedi 2 veya 3 dk bekle iyiyim falan yaz muhabbet açılırsa hiç bekletme konuş. Konuşurken ağır ol fazla ilgi verme. Agir ol derken çocuksu davranma yani kendin ol. Kızı güldür eğlendir.
Vallahi 3 saat geçti. Misafir falan da geldi unuttum yazmayı şimdi yazdım.

Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum muhabbeti başlatan ben mi olayım onu mu bekleyeyim?

Dostum öncelikle kusura bakmayın demene gerek yok. Ben her türlü yardımcı olurum sana. Dediğine gelirsek benim şahsi düşüncem ne devamlı sen ne devamlı karşı taraf açmalı. Yani devamlı sen açarsan bir zaman sonra karşı tarafdan bir bekletin olmayacak bu yüzden konuşma isteğin de olmaz. Konuşmak istiyorsan konuş, aç muhabbetini. Zaten kızın sana karşı bir ilgisi olduğu için devamını getirecektir. Dediğim gibi devamlı sen napiyosun vs yazma onun da yazmasini bekle. Ben senin yerin de olsam cok dengeli ve öz şekil de yazarım. Simdi iyiyim cevabına karşılık o yazmazsa ve konuşmak istiyorum dersen yaz. Muhabbet sararsa kendisi de ilerletir zaten.

Dostum öncelikle kusura bakmayın demene gerek yok. Ben her türlü yardımcı olurum sana. Dediğine gelirsek benim şahsi düşüncem ne devamlı sen ne devamlı karşı taraf açmalı. Yani devamlı sen açarsan bir zaman sonra karşı tarafdan bir bekletin olmayacak bu yüzden konuşma isteğin de olmaz. Konuşmak istiyorsan konuş, aç muhabbetini. Zaten kızın sana karşı bir ilgisi olduğu için devamını getirecektir. Dediğim gibi devamlı sen napiyosun vs yazma onun da yazmasini bekle. Ben senin yerin de olsam cok dengeli ve öz şekil de yazarım. Simdi iyiyim cevabına karşılık o yazmazsa ve konuşmak istiyorum dersen yaz. Muhabbet sararsa kendisi de ilerletir zaten.
Hocam selam yazmıştı ben de selam yazdım sonra naber dedi iyidir sen yazdım kötü dedi ben de noldu dedim boşver senin de canını sıkmayayım dedi sonra yok söyle yazdım dershanede bir olay olduğunu söyledi. Kız hem boşver diyor ama derdini de söylüyor. Test mi ediyor acaba beni?

Hocam selam yazmıştı ben de selam yazdım sonra ne haber dedi iyidir sen yazdım kötü dedi ben de ne oldu dedim boş ver senin de canını sıkmayayım dedi sonra yok söyle yazdım dershanede bir olay olduğunu söyledi. Kız hem boş ver diyor ama derdini de söylüyor. Test mi ediyor acaba beni?

Bence test etmek ile alakası yok. Hani nasıl diyeyim naz yapıyor gibi geldi bana. Sizden de bir teklif gelince kırmamış anlatmış. Bunlar olabilecek normal şeyler takılma fazla dostum. Kızı mutlu etmeye çalış, motivasyonunu yükselt, yüzün de bir tebessüm oluşmasını sağlarsan kızın beyaz atlı prensi olabilirsin. Şaka bir yana kızların hoşuna gider kendisinin dilinden anlayan, ona güven veren kişileri daha değerli kılar gözün de. Kıza komik videolar, SS falan atabilirsin. Bir şekil de eğlendir kendin de eğlen devamını akışına bırak. Evet hocam her zaman, her şekilde sorabilirsin bekliyorum sabırsızlıkla.

Bence test etmek ile alakası yok. Hani nasıl diyeyim naz yapıyor gibi geldi bana. Sizden de bir teklif gelince kırmamış anlatmış. Bunlar olabilecek normal şeyler takılma fazla dostum. Kızı mutlu etmeye çalış, motivasyonunu yükselt, yüzün de bir tebessüm oluşmasını sağlarsan kızın beyaz atlı prensi olabilirsin. Şaka bir yana kızların hoşuna gider kendisinin dilinden anlayan, ona güven veren kişileri daha değerli kılar gözün de. Kıza komik videolar, SS falan atabilirsin. Bir şekil de eğlendir kendin de eğlen devamını akışına bırak. Evet hocam her zaman, her şekilde sorabilirsin bekliyorum sabırsızlıkla.
Buluşma teklif edeyim mi?

Kızın kafası dağılsın diye çok yoruluyormuş.

Son düzenleme:
Buluşma teklif edeyim mi?

Kızın kafası dağılsın diye çok yoruluyormuş.

Baba sende vur dedik öldürdün 😂 kızla 1 haftalık bir samimiyetin yoksa tabii sen bilirsin. Eğlenceli olur, okul haricin de kızla zaman geçirmek hem senin hem de kızın hoşuna gider. Nereleri sever, ne yapmayı sever vs fikir sahibi olabilirsin. Kızın reddedeceğini düşünmem eğer o gün müsait değil ise başka bir güne erteler bundan eminim demedi deme. Cafe'ye gidersiniz konuşur muhabbet edersiniz. Aslan kardeşim Cafe'den çıkarken ellerini de tutup çıkarsın artık.Bu arada yaş kaç?

Yeni konular

Geri
Yukarı