Kız olmak ister miydiniz?

Evet sorum basit kız olmak ister miydiniz? Ben şahsen kız olmak isterdim. Malum sebeplerden dolayı. :DFarklı cinsi de tatmak isterdim.
Bir kız olarak söylüyorum iyi yönleri kadar kötü yönleri daha fazla. Sürekli erkekler tarafından eziklenmek sürekli kötü bir psikolojik şiddet görmek dayanılması güç bir durum. Bunun yanı sıra aile, arkadaş, akraba vs baskıları da cabası. Hele evin tek kızıysan temizlik,yemek ve okulda üstün başarı beklentisi çok fazla. Tek başına bir yere gidemezsin. İstediğin saatte istediğinle görüşemezsin. Çoğu erkek için ya seks objesisin yada heves. Ağrılı günlerinde kimseye belli etmeden gülümseyip yeri geldiğinde temizlik yapacak yeri geldiğinde yemek. Ağlayamazsın ağlarsan hemen sebebi didiklenir. Eğer baskılardan dolayı ağlıyorsan sulu göz olursun ayrıca dilin pabuç gibi derler. Ha yok erkek arkadaşın ağlatıyorsa gidip soğan doğrarsın da gözümü yaktı dersin. Özetle böyle, hala kız olmak ister miydin?

Bir kız olarak söylüyorum iyi yönleri kadar kötü yönleri daha fazla. Sürekli erkekler tarafından eziklenmek sürekli kötü bir psikolojik şiddet görmek dayanılması güç bir durum. Bunun yanı sıra aile, arkadaş, akraba vs baskıları da cabası. Hele evin tek kızıysan temizlik,yemek ve okulda üstün başarı beklentisi çok fazla. Tek başına bir yere gidemezsin. İstediğin saatte istediğinle görüşemezsin. Çoğu erkek için ya seks objesisin yada heves. Ağrılı günlerinde kimseye belli etmeden gülümseyip yeri geldiğinde temizlik yapacak yeri geldiğinde yemek. Ağlayamazsın ağlarsan hemen sebebi didiklenir. Eğer baskılardan dolayı ağlıyorsan sulu göz olursun ayrıca dilin pabuç gibi derler. Ha yok erkek arkadaşın ağlatıyorsa gidip soğan doğrarsın da gözümü yaktı dersin. Özetle böyle, hala kız olmak ister miydin?
Hayır.

Bir kız olarak söylüyorum iyi yönleri kadar kötü yönleri daha fazla. Sürekli erkekler tarafından eziklenmek sürekli kötü bir psikolojik şiddet görmek dayanılması güç bir durum. Bunun yanı sıra aile, arkadaş, akraba vs baskıları da cabası. Hele evin tek kızıysan temizlik, yemek ve okulda üstün başarı beklentisi çok fazla. Tek başına bir yere gidemezsin. İstediğin saatte istediğinle görüşemezsin. Çoğu erkek için ya seks objesisin ya da heves. Ağrılı günlerinde kimseye belli etmeden gülümseyip yeri geldiğinde temizlik yapacak yeri geldiğinde yemek. Ağlayamazsın ağlarsan hemen sebebi didiklenir. Eğer baskılardan dolayı ağlıyorsan sulu göz olursun ayrıca dilin pabuç gibi derler. Ha yok erkek arkadaşın ağlatıyorsa gidip soğan doğrarsın da gözümü yaktı dersin. Özetle böyle, hala kız olmak ister miydin?

Ağlayamama ve baskı durumları erkekler için de geçerli. Kız olmak istesem Türkiye de kız olmak istemezdim başka ülke de olunur belki.

Yeni konular

Geri
Yukarı