Kıza Açılmak İçin Öneriler

Sinansinan

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, arkadaşlar 11. sınıf öğrencisiyim uzun süredir sevdiğim bir kız var tam olarak bir yılı geçti. Şu an biraz geri planda kalan birisiyimdir çekingen diyebiliriz neyse 9 ve 10. sınıfta aynı sınıftaydım onunla çok nadir sohbet etmisligim vardir. Sınıflar dağıtıldığından beri çok nadiren görüp konuşuyorum. Yakın arkadaşım onu daha iyi tanıyor o yüzden arkadaşım ile yanına gidiyorum genellikle falan filan neyse kızın 5 gün sonra doğum günü var ve artık canıma tak etti. Ben açılmak istiyorum 1 ay önce İzmir'e gezmek için gittiğimde ona hediye almıştım vermek için ve hala veremedim. Doğum gününde vermeyi düşünüyorum ve verdikten sonra açılmak istiyorum. Sizce doğru bir zaman mi ve eğer açılmam gerekiyorsa ne yapmalıyım? Sabah mi aksam mı hediyeyi vermeliyim? Ne demeliyim? Ne yapmalıyım? Biraz fikir verebilir misiniz? Teşekkürler.

Samimiyetin olmadığı bir kıza açılmak mantıklı değil, önce git kızla konuş birbirinizi tanıyın. Hiçbir kız adam akıllı tanımadığı bir erkekle beraber olmaz ama açılsanız da bir şey kaybetmezsiniz. %50 ihtimalle kabul eder, %50 ihtimalle reddeder.

Samimiyetin olmadığı bir kıza açılmak mantıklı değil, önce git kızla konuş birbirinizi tanıyın. Hiçbir kız adam akıllı tanımadığı bir erkekle beraber olmaz ama açılsanız da bir şey kaybetmezsiniz. %50 ihtimalle kabul eder, %50 ihtimalle reddeder.
Yakışıklı ise bu ihtimal biraz daha yüksek hocam. 😀

Doğum günü ne zaman bilmiyorum ama takipleşiyorsan sosyal medyada konuşmaya başla derim. selam ver ben 11. sınıftayken 12. sınıfta bir kıza tutulmuştum merhaba yazdım ilerledi gitti, ayrıldık sonda ama neyse :D

Yeni konular

Geri
Yukarı