Kıza açılmak için taktikleriniz

crayzMan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bir tane hoslandığım birisi var kıza açılacağım ama açılamıyorum. Kız çok güzel ve birkaç gündür konuşuyoruz, samimileştik bayağı ama kıza nasıl açılacağımı bilmiyorum taktik verir misiniz?

Birkaç günlük kıza hemen açılma biraz bekle. Daha da samimileşin. Uygun zaman bulunca hislerini açıklarsın ona.
Ne kadar ? Mesela dün kızla konuştuğumuzda bir iltifat ettim sonda bebeğim falan yazdım, bir şey demedi kızmadı, hayırdır falan demedi hatta kendi resimlerini falanda atıyo arada hani arada sırada belli ettirmeye çalışıyorum hoşlandığı mı hatta anladı bence ama uzun lafın kısası cümleye nasıl başlıyacağım ?

Ne kadar? Mesela dün kızla konuştuğumuzda bir iltifat ettim sonda bebeğim falan yazdım, bir şey demedi kızmadı, hayırdır falan demedi hatta kendi resimlerini falanda atıyor arada hani arada sırada belli ettirmeye çalışıyorum hoşlandığı mı hatta anladı bence ama uzun lafın kısası cümleye nasıl başlayacağım?

Bence sanaldan açıl, yüz yüze olarak çoğu insan utanır. Bana sorarsan onun gönlü de sende var. Umarım mutlu olursunuz.

Merhaba, bir tane hoslandığım birisi var kıza açılacağım ama açılamıyorum. Kız çok güzel ve birkaç gündür konuşuyoruz, samimileştik bayağı ama kıza nasıl açılacağımı bilmiyorum taktik verir misiniz?
Sen benim gibi yapma. Samimi gibi gözüküyorsun ama öyle değilsin. Bende bu durumu yaşadım. Bu yüzden de biraz daha bekle..

Bence sanaldan açıl, yüz yüze olarak çoğu insan utanır. Bana sorarsan onun gönlü de sende var. Umarım mutlu olursunuz.
Saol teşekkür ederim ama bu depremde onun evi yıkılmış normalde aynı şehirdeydik ama evi yıkıldığı için Osmaniye’ ye gitmişler hani tekrar buluşabiliriz bu yüzden diğerlerinin dediği gibi biraz beklicem knk ve teşekkğr ederim

Sen benim gibi yapma. Samimi gibi gözüküyorsun ama öyle değilsin. Bende bu durumu yaşadım. Bu yüzden de biraz daha bekle..
Tamamdır teşekkür ederim biraz bekliyeyim en iyisi ama ne kadar bekliyeyim peki ?

Saol teşekkür ederim ama bu depremde onun evi yıkılmış normalde aynı şehirdeydik ama evi yıkıldığı için Osmaniye’ ye gitmişler hani tekrar buluşabiliriz bu yüzden diğerlerinin dediği gibi biraz beklicem knk ve teşekkğr ederim

Tamamdır teşekkür ederim biraz bekliyeyim en iyisi ama ne kadar bekliyeyim peki ?
Hevesini kırmak istemem. Benimde öyle biri vardı. Bana geldi açık açık konuştu bana aşık olanlardan nefret ediyorum dedi. Hala arkadaşım ve bana yazıyor.

Son düzenleme:
Hevesini kırmak istemem. Benimde öyle biri vardı. Bana geldi açık açık konuştu bana aşık olanlardan nefret ediyorum dedi. Ama hiçte öyle nefret ettiğini sanmıyordum. Geldi yanım söyledi ve umudumu kestim.

Hala arkadaşım ve bana yazıyor.
sıkıntı yok knk ama birkaç kere hani böyle konular oldu ama bana seninki gibi şeyler söylemedi yani hatta bir keresinde bir olay yaşadık seni ilk gördüğümde bi ara hoşlandım senden falan dedim ama bana birşey yapmadı engelliyecek misin diyede sordum ama hiç birşey yapmadı o yüzden ben bu hafta açılmayı düşünüyorum ginede teşekkür ederim knk

Söylediğine göre samimileşmişsin zaten, biraz daha zihninde yer edinmek istiyorsan biraz daha konuş ama fazla da oyalanmadan pat diye söyle derim, açılırken kendinden emin ve özgüvenli olmanı da öneririm sesini titretirsen geçmiş olsun bunu kabul etmesi ya da etmemesi anlamında söylemiyorum anlayan anladı zaten.

Birkaç günlük kıza hemen açılma biraz bekle. Daha da samimileşin. Uygun zaman bulunca hislerini açıklarsın ona.
Kızla samimiliğini kendisi biliyor, samimiyetine güveniyorsa yalnız kaldıkları bir anda versin coşkuyu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı