Kıza açılmalı mıyım?

pocky.is.cool

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Olaya hemen geçiyorum şimdi benimle yaşıt bir kız var (klasik).Tanışalı daha bugün 1 ay oldu. Kızla aynı şeyleri seviyoruz. Ortak yönlerimiz çok yani. Hayalimdeki kız kendisi. Kıza aynı okula gidiyoruz, aynı sınıftayız ve ailelerimiz birbirini tanıyor ve yakınlar. Kızla evlerimiz yakın (gerekli mi bilmiyorum)ben hani bazı Instagram videolarında olur ya hani 'kızların hoşlandığı erkek türleri' diye başlar hani 1. uzun olması 2. yakışıklı olması 3. bakımlı olması diye maddeler vardır. He ben işte tam onları tamamlıyorum (kendimi övmek gibi olmasın) ama tek sıkıntı kız ben daha onların sınıfında değilken o arkadaş grubunu anlatırken(konu şöyle açıldı bu arada: Şimdi kızın sınıfında bir tane sa*ık kız varmış (o başkası ama) onu anlatırken ben şey demiştim 'beni de takip etmez değil mi?' diye sormuştum kız bana şöyle dedi 'o sadece aşık olduğunu takip ediyor seni takip etmez umarım' dedi) 'biz 3 kişilik grubuz aşka 'ilgilenmiyoruz' dedi sizce ne yapmalıyım? Çok zor durumda kaldım ve içimi döktüğüm için çok rahatladım.

Aşka 'ilgilenmiyoruz

Bunu dediyse boş ver, arkadaş kalın daha iyi. Ya cidden ilgilenmiyor ya da seni sevgili olarak istemiyor ve önceden tedbirini alıyor. Binbir çeşit insan var. Senin sadece sevdiğin kişiye yapacağın davranışları o herkese yapıyor muhtemelen ve sen bu yüzden ona aşık oluyorsun.

Geri
Yukarı