Kıza açılmalı mıyım?

F0rm3t10

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi geceler. Ben 10. sınıfım. Hoşlandığım kız ile aynı servisteyiz ve o 12. sınıf. Geçen sene okulun başladığı ilk aylarda falan bu kız ile aramız çok iyiydi. Ben ondan hoşlanmaya başlamıştım yavaş yavaş. O da benden hoşlanıyordu yüksek ihtimale. Fakat ben salaklık yapıp okulumda bir kıza açıldım. Tabii ki ki kız bunu duydu ve benden soğudu. Ben de uzun zamandan beri onunla iyi olmaya çalışıyorum. Cuma günü serviste bir arkadaşım bir muhabbette bu kızın doğum gününü söyle biliyorsan falan dedi. Ben de söyledim. Kız da buna sevindi falan. Bugün de onun doğum günü. Eğer ona açılacaksam bugünün doğru zaman olduğunu düşünüyorum. Sizce açılmalı mıyım? Şimdiden teşekkürler. İyi geceler.

Hocam diğer kıza açılmanıza üzülüyorsa, ve doğum gününü doğru tahmin ettiğinde mutlu oluyorsa o da senden hoşlanıyordur. Açıldığında diğer kıza açıldığını unutur. Bence açılın ne kaybedersiniz?

Açılsan da işe yarayacağını düşünmüyorum. Muhtemelen kız düşünecek ki o kızdan olumlu cevap alamayınca bana sardı diye düşünecektir. Açılsan da muhtemelen red.

Geri
Yukarı