Kıza alınabilecek hediye önerisi

JokzillaP7

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım ama hoşlanıyorum. İlgi alanları ne derseniz: Kitap okumayı sever, Kore filmlerini ve dizilerini çok seviyor, çok geniş bir müzik zevki var ve az da olsa mobil oyun oynar.

Arkadaşım ama hoşlanıyorum. İlgi alanları ne derseniz: Kitap okumayı sever, Kore filmlerini ve dizilerini çok seviyor, çok geniş bir müzik zevki var ve az da olsa mobil oyun oynar.

Bütçene göre bence yukarıda söylendiği gibi Spotify Premium veya sevdiği bir grubun/şarkıcının albümünü alabilirsin.

Yaşı, karakteri biraz bahsetmelisin kıza diye hitap etmenden anlıyorum 20 yaşın altında bence insanlar bir yaşa kadar maddi değeri yüksek hediyeler işe yarar hediyeler isterler parfüm, gözlük, ayakkabı ama bir süre sonra belirli bir yaş ve yaşantıdan sonra mesela ona okuduğun bir kitabı hediye edip aynı cümleleri okumak çok daha değerli gelecektir ya da ona el emeği hazırladığın herhangi bir şey bir parfümden çok daha mutlu edecektir çünkü kendisine verilen değeri hissedecektir en çok ihtiyaç duyduğu şeyi.

Geri
Yukarı