Kıza aşıkken ne yapılabilir?

NovaEmirhan

Hectopat
Yer
Türkiye Bolu,Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
BİOSTAR TB360-BTC PRO 2.0 // İ3 9100F // 8GB CORSAİR 2133MHZ // ZOTAC GTX 760 // 1650W RAMPAGE PSU //
Meslek
E-Ticaret
Kız arkadaşlarla oturduğumuz parka geliyor haftada 2-3 defa. Kıza aşık gibi bakıyorum. Ne demeliyim ama çok utancımdır, yanına nasıl gideyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanına gidip, konuşmazsan, hiç bir şey yapamazsın. Uzaktan izlemek istemiyorsan bir sonraki gördüğünde yanına gidip, konuş.

Son düzenleme:
Bahane üreterek (Oturdukları masanın yanında ayakkabı bağlamak birşey düşürmüş gibi yapmak vs.) yanına yaklaşıp kendinizi göstermeye çalışın her parka geldiğinde sizi orada bulsun sizi hep görsün. İllaki birşeyler gelişir.

Kızlar için kesin bir kaide, kural yoktur genç dostum. 🙏

Şöyle yap deriz ama kız böyle olmasını ister. böyle yap deriz ama kız şöyle olmasını ister. 🎭

Dişileri asla anlayamazsınız. 🤦‍♂️

Ancak başımdan geçen bir olayı kısaca bahsedeyim.
Kafede gördüğüm kızı çıkışta çevirip telefon numarasını istemiştim. %100 güler yüz ile... Yanında da başka bir kız vardı ve numarayı vermedi ama anladım hareketlerinden istemem yan cebime koy diyordu.
Arlanmaz ben araba ile giderken, kaldırımda yürürken bunları yine gördüm ve hızlıca ilerideki sokağa girip inip karşısına çıktım. Kız şok. Tekrar istedim ve numarayı verecek gibi oldu ya uf aman ya yaaa amaann yhaaa gibi şeyler derken telefonu çaldı ve bana ekranı doğrultup gösterdi. Ekranda "Sevgilim" yazıyordu.
Kız içten içe kendi iradesini kontrol etmeye çalışıyordu ve başarısız olmuştu. Tam verecekken numarayı telefon çaldı.

Dedim en başta sevgilim var deseydin bu kadar uğraşmazdım. Özür dilerim dedim. O da özür dileme hayır hayır dedi. Güven de olmuyor yahu üzülmüştüm adama... 🎭

Bu da bir anımdı ustalarım.

Yanına git, ortak zevklerinizi bulmaya çalış, konuş, birbirinizi tanıyın, seviyorsan sevdiğini söyle gerisi gelir. Bu kadar kasmayın, karşınızdaki da bir insan. Nedir bu heyecan nedir bu karar verememe durumu :D

Bahane üreterek (Oturdukları masanın yanında ayakkabı bağlamak birşey düşürmüş gibi yapmak vs.) yanına yaklaşıp kendinizi göstermeye çalışın her parka geldiğinde sizi orada bulsun sizi hep görsün. İllaki birşeyler gelişir.

Parkda kendi halinde o varken oturup ona öyle hep bakmadan durursa pek bir şey olacağını düşünmüyorum da, diğer türlü sürekli yanında bir şey düşürüp veya bağcık bağalarsa sapık sanma ihtimali yüksek gibi.

Geri
Yukarı